Сумну музику визнали ліками від розлучення Автор: lesya · Опубліковано: 17.05.2013 10:24 · Розділ: Краса і здоров'я

Фото з сайту www.wewomen.info
Фото з сайту www.wewomen.info

В переважній більшості випадків розставання болісно впливає на душевний стан людини, особливо, якщо воно було ініційоване не нами. Проте впадати у відчай не слід: навколо багато людей, світ насправді не такий уже й поганий, а з розставанням та його наслідками можна боротися доволі-таки простими способами. Головне – знайти в собі сили почати життя спочатку, а допомогти в цьому можуть звичайні дрібниці, часом трохи несподівані – щось на кшталт сумної музики, наприклад. Так, нещодавно вчені з’ясували, що сумна музика є одним з найкращих способів підняти собі настрій після розставання з коханою людиною. Стаття з оглядом результатів дослідження опублікована на сторінках The Telegraph.

Група дослідників, до якої увійшли вчені з різних країн, зокрема Південної Кореї та Бразилії, Вирішила з’ясувати, яку музику обирають люди, які щойно розлучилися зі своїми коханими. В результаті виявилося, що особи, які покинули чи яких покинули їхні половинки, вибирають музику, яка відповідає їхньому настрою.

Учасники експерименту розповіли психологам, що бажання послухати меланхолійні пісні у них виникало саме тоді, коли справа стосувалася їхніх особистих відносин, а не коли відбувалося щось, що зачіпає не тільки їхнє особисте життя.

За словами доктора Стівена Палмера, дослідника з каліфорнійського університету в Берклі, таке емоційне переживання естетичного продукту, нехай навіть викликане сумними подіями, дуже «важливе для нашого щастя та благополуччя».

Результати дослідження міжнародної групи вчених спростовують поширену думку, ніби в хвилини смутку краще слухати позитивну ритмічну музику. Насправді, як бачимо, це зовсім не так.

До речі, не лише музика може допомогти в період розставань. Пережити тяжкий період у житті допоможе постійна зайнятість – необхідно насичувати свій день так, щоб часу на роздуми та самоїдство залишалося якомога менше. Психологи радять частіше зустрічатися з друзями, дивитися серіали, читати книги – словом, робити все те, на що не знаходилося часу, коли ваша половинка була поруч.

Крім того, необхідно зайнятися собою: раціональне харчування та фізичні навантаження не лише покращать здоров’я, але й дисциплінують нас, позитивно впливаючи на психіку. Та й доглянутий зовнішній вигляд стане важливим кроком для початку нового життя та пошуку люблячого і вірного партнера.

Джерело: http://www.km.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.