"Термостійкий" шоколад від Barry Callebaut Автор: Вікторія · Опубліковано: 16.07.2009 10:08 · Розділ: Цікаві факти

Швейцарська компанія Barry Callebaut винайшла термостійкий шоколад, який починає танути тільки при температурі 55 градусів за Цельсієм. "Це вражаюча новинка!" - заявив фінансовий аналітик банку Zuercher Kantonalbank, Даніель Бюркі, коментуючи інвестиційні перспективи нового продукту. Новий вид шоколаду, який отримав назву Vulcano (Вулкан) за свої термостійкі властивості, не тане в сумці або руках. Крім того, енергетична цінність новинки на 90% нижча, ніж звичайного шоколаду.

Керівництво компанії вважає, що Вулкан підкорить більшість ринків жарких південних країн. Також очікується, що він стане популярним в таких країнах, як Індія та Китай, де продукт тане просто на прилавках магазинів, оскільки не всі установи мають можливість придбати дорогі холодильники.

Останніми роками споживання шоколаду в країнах Західної Європи та Північної Америки стрімко скоротилося. Тому Barry Callebaut сподівається, що вихід Вулкана на азіатські ринки допоможе вирішити проблему реалізації продукції компанії. Тим часом, американські аналітики повідомили, що в умовах фінансової кризи в США різко зросло споживання кондитерських виробів.

Джерело infox.ru


Інші новини розділу