"Три випадкових слова" зірвали Twitter Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2013 22:24 · Розділ: Суспільство

В центрі курйозної ситуації опинилася цими днями соціальна мережа Твіттер, а точніше, не сама мережа, а один з її твітів. Так, твіт з трьома випадковими словами всього за кілька днів набрав сто тисяч ретвітів. Запостив це кумедне словосполучення в своєму мікроблозі лондонський радіоведучий Йоган МакДермотт (Eoghan McDermott) і… був спантеличений результатами.

А почалося все зі знаменитого сьогодні канадського співака Джастіна Бібера. Кілька днів тому МакДермотт прочитав твіт молодого виконавця, в якому той десятого травня глибокодумно написав трохи смішну в силу своєї заклішованості та банальності фразу, яка складалася з трьох слів: «Live life full», що перекладається як «Живи повним життям». Висловлення співака виявилося популярним і його перепостили більше ста тисяч разів за добу. На відміну від МакДермотта, якому фраза видалася безглуздою, більш ніж сотні тисяч користувачів мережі вона прийшлася по душі, і всього за добу філософський пост Бібера назбирав чимало ревітів. Гострий на язик Йоган вирішив спародіювати твіт Джастіна, написавши комбінацію з трьох випадкових слів: «Сосок білка окіст».

Яким же було здивування лондонця, коли він виявив, що його пост зібрав більше ста тисяч ретвітів менш ніж за три дні. І це при тому, що на момент написання виразу в Йогана налічувалося всього кілька тисяч фоловерів, в той час як аудиторія Бібера нараховує 40 мільйонів людей.

На другий день після того, як МакДермотт розмістив свій твіт, його було дослівно скопійовано в акаунт @ ExtraGrumpyCat, який ведеться від імені Grumpy Cat (в російськомовному інтернеті - Сердитий Котик). На цей акаунт, як відомо, підписано 700 тисяч користувачів. Сам Джастін Бібер ретвітнув пост в обліковому записі Grumpy Cat, та, незважаючи на це, на сьогоднішній день копія набрала вдвічі менше ретвітів, ніж оригінал.

У даному контексті зауважимо, що пости Джастіна Бібера користуються чималою популярністю в Твіттері, часто набираючи тисячі ретвітів. Наприклад, в минулому році його пост «RIP Avalanna. i love you», присвячений шестирічній дівчинці, яка померла від раку, користувачі мережі заретвітили більше 200 тисяч разів. В результаті він став другим за популярністю твітом за рік. За кількістю ретвітів він поступився місцем тільки твіту Барака Обами, присвяченому перемозі на президентських виборах 2012 року. Користувачі Twitter перепостили твіт президента США більш ніж півмільйона разів.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.