Чеська студентка показала, як пити пиво вухами Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2013 15:29 · Розділ: Події у світі

Цими днями чеська студентка зуміла за лічені дні прославитися, і все завдяки своєму унікальному вмінню пити пиво… вухами. Відео, на якому дівчина хвалиться настільки унікальною властивістю свого тіла, вона виклала в Інтернеті, і ролик дуже швидко назбирав чимало переглядів. На відео видно, як героїня п’є до дна келих хмільного напою вухом, використовуючи для цього коктейльну соломинку.Їй вдалося не просто зробити кілька «ковтків», але за лічені хвилини висушити кухоль. Таке унікальне вміння вмить зробило чеську студентку вкрай популярною.

На відео зображено компанію молодих людей, які зібралися разом, щоб продемонструвати, на що здатна їхня подруга. Під час демонстрації унікальних здібностей хтось із друзів витирав студентці ніс носовичком, оскільки залишки пива виливалися через ніздрі.

Щоб випити кухлик пива, дівчині знадобилося всього дві хвилини. Проте далеко не всі користувачі повірили в її унікальні уміння. Більшість вважають відео змонтованим, та й, зрештою, з якихось причин дівчина тримає стакан не сама - їй допомагає в цьому друг, який, до речі, закриває частину посудини рукою.

Фейк це чи не фейк, залишимо гадати розумникам та експертам, проте фактом залишається те, що всього за кілька днів відеоролик назбирав 170 тисяч переглядів.

Цікаво, який зміст в тому, щоб пити пиво вухом? Смаку напою не відчуєш, та й витікає він носом, отож і захмеліти навряд чи вдасться. А ось промити мізки, говориться в коментарях, таким способом цілком можливо…

До речі, не всі любителі пива знають,що на сьогоднішній день існує чимало способів використання цього хмільного напою не за призначенням. Так, у пиві можна замаринувати м’ясо – шашлик вийде м’яким та соковитим, а якщо ви плануєте смажити м’ясо на сковороді, то після такого маринаду робити це можна без додавання олії.

Наволочки, випрані в пиві та висушені, допоможуть розслабитися та заснути, а залишками цього хмільного напою можна змочити ганчірку і відполірувати нею меблі – пиво додасть їм блиску та відновить колір. Цей напій можна використовувати в якості кондиціонеру для волосся, він чинить позитивний вплив на шкіру. Недопитим на вечірці пивом можна підлити вазони – пивні дріжджі благотворно впливають на ріст рослин. А ще пиво допоможе відполірувати золоті прикраси, зняти біль від удару чи розтяжок, та навіть взяти на себе роль вогнегасника.


Інші новини розділу