Анджеліна Джолі видалила молочні залози Автор: lesya · Опубліковано: 15.05.2013 22:25 · Розділ: Медицина

На досить сміливий вчинок зважилася знаменита голлівудська актриса Анджеліна Джолі, яка носить звання однієї з найкрасивіших зірок Голлівуду. Актриса розповіла, що зовсім недавно зробила операцію з видалення молочних залоз.

Причиною, яка підштовхнула її до такого відважного кроку, за зізнанням самої Джолі, стало те, що медики діагностували у неї дуже високу ймовірність виникнення раку грудей. Так, загроза захворіти раком в Анджеліни сягала 87%. В бажанні звести ризик захворювання до мінімуму, Джолі зважилася на досить складну операцію - превентивну подвійну мастектомію. Всього на операцію пішло майже три місяці, і її було завершено 27 квітня. Замість видалених грудей Джолі поставили імплантати. Актриса розповіла, що зовні наслідки хірургічного втручання практично неможливо помітити.

До речі, увесь період, поки тривали обстеження, актриса продовжувала працювати та зніматися в кіно. Про те, який складний період настав у її житті, знав лише актор Бред Пітт, цивільний чоловік Джолі, та кілька її найближчих друзів. Ну і, звісно ж, діти.

Всі вони (а дітей у сімейства аж шестеро - 11-річний Меддокс, 9-річний Пакс, 8-річна Захара, 6-річна Шайло і 4-річні близнюки Вів'єн і Нокс) з усіх сил намагалися підтримати матір.

«Бред кожну хвилину, яку я провела в лікарні, був поряд зі мною, не покидаючи мене ні на мить. Він докладав чимало зусиль, щоб змусити мене посміхатися і не падати духом, - розповіла Джолі в інтерв’ю журналістам, опублікованому на сторінках The New York Times. – Ми розуміємо, що операція була потрібна нам обом: і йому, і мені. Та найбільше вона була потрібна нашим дітям, які не повинні втратити матір».

На цей сміливий крок актрису підштовхнула й трагічна доля ї матері. Як відомо, мати Анджеліни Джолі всього кілька років тому померла від раку грудей. Смерть матері дуже сильно вплинула на Джолі - вона довгий час не могла оговтатися та вийти з депресії.

«Моя мати боролася з раком протягом довгих десяти років. Вона померла, коли їй було всього 56, - розповіла Джолі в статті. Та й то вона протягнула досить довго, і навіть дочекалася перших онуків. Та, на жаль, не всі діти змогли її побачити і дізнатися, якою люблячою та доброю вона була. Я не хочу повторити її долю».

У даному контексті медики висловили захоплення вчинком актриси. Експерти сподіваються, що багато жінок слідуватимуть її прикладу, врятувавшись при цьому від смерті…

Джерело: http://gazetasng.ru/

Інші новини розділу