В Ірландії народилися близнята з інтервалом у 87 днів Автор: lesya · Опубліковано: 15.05.2013 14:05 · Розділ: Суспільство

Цікавий випадок стався в Ірландії – тут жінка народила близнюків з різницею у 87 днів.

Для більшості з нас близнюки - це люди, народжені в один день. В принципі, всі ми розуміємо, що насправді близнюки – це ембріони, зачаті в один день, які при нормальному перебігу пологів появляються на світ практично одночасно. Однак все ж у голові важко вкласти, що вони можуть появитися на світ з такою суттєвою різницею, хоча таке цілком можливо – народжуються ж недоношені діти…

Так, близнюки Емі (Amy) та Кеті (Katie) з міста Уотерфорд в Ірландії народилися з різницею в 87 днів. Тепер вони претендують на рекорд в книзі Гіннеса за найдовший інтервал між близнюками. Мати близнят, Марія Джонс-Елліот (Maria Jones-Elliott), народила першу дівчинку Емі на чотири місяці раніше передбачуваного терміну, тоді як Кеті з'явилася на світ через 3 місяці після своєї сестрички.

За твердженням лікарів, те, що близнята з такою великою різницею появилися на світ здоровими, - це те ж саме, що виграти в лотерею.

Мати близнят зізналася, що поява на світ малюків стала для неї найтяжчим періодом у житті. Вона, на той час мати двох старших дітей, на 24 тижні вагітності народила дівчинку – сталося це після того, як у матері передчасно відійшли води. Лікарі очікували появи на світ другого немовляти, однак Кеті не поспішала. Не допомогла навіть стимуляція – дівчинка вперто не хотіла з’являтися на світ.

Після народження Емі, перейми в Марії різко припинилися, і всі спроби викликати пологи закінчилися невдачею. Після цього батьки і лікарі вирішили не втручатися в хід подій. Однак життя обох близнюків заходилося в небезпеці.

«Коли жінка починає народжувати близнят, матка скорочується і малюки народжуються один за одним з перервою до однієї години. Однак в Марії перейми припинилися після народження Емі, і Кеті залишилися всередині», - пояснюють медики.

Щаслива сім'я (фото з www.mirror.co.uk)
Щаслива сім'я (фото з www.mirror.co.uk)

І поки перша дівчинка знаходилася в інкубаторі для недоношених дітей, Марія щодня чекала народження другої дитини.

Коли вагітність зайшла у відносно безпечну фазу (36 тижнів), лікарі наважилися викликати пологи. Дівчинка з’явилася на світ вагою 2,5 кілограмів.

«Медсестра взяла новонароджену Кеті і помістила її в інкубатор, обернувши обличчям до сестрички, і Емі одразу ж посміхнулася. Не було сумнівів, що вони впізнали одна одну», - розповідала матір.

Цей випадок, сам по собі незвичний, викликав згодом чимало курйозів. Коли чоловік Марії Кріс пішов зареєструвати близнюків, це викликало деяке замішання. В свідоцтві про народження написано, що Емі Елліот, перше немовля, народилася 1 червня, тоді як Кеті Еліот, другий близнюк, з’явилась на світ 27 серпня. Тепер у пари четверо дітей - Олівії виповнилося 13 років, а Джеку - 11.

Джерело: http://mainfun.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.