Американцю, який два роки хворів нежитем, повідомили, що в нього носом витікає мозок Автор: lesya · Опубліковано: 10.05.2013 22:23 · Розділ: Краса і здоров'я

Похід до лікаря для одного американця став однією з найжахливіших подій в його житті. «Я перелякався до смерті», - розповів згодом чоловік, який протягом тривалого часу думав, що страждає від алергії, а відвідавши лікаря, дізнався, що в нього носом витікає мозок.

Інформація про це опублікована на сторінках видання The Independent. В статті йдеться про чоловіка, який півтора року вважав, що причиною нежиті, який мучив його практично безперестанку, була алергія, виявив, що проблема насправді полягала у витоку мозкової рідини.

Одного прекрасного дня, заледве пробравшись через гігантську купу паперових серветок, які накопичилися за 18 місяців, уродженець штату Арізона на ім’я Джо Нейджі врешті-решт наважився піти до лікаря: нежить посилювався, отож тягнути було нікуди.

Страшно уявити, настільки був шокований чоловік, коли дізнався, що прозора рідина, яка витікала з його ніздрів, просочувалася через розрив в оболонці головного мозку!

Окрім цілої купи незручностей, проблема з нежиттю оберталася для чоловіка низкою незграбних моментів. Приміром, одного разу мозкова рідина витекла прямо на папери з проектами під час важливої ділової зустрічі. Можна лише уявити, яке враження склалося у партнерів про Джо…

«Підмочені документи стали останньою краплею. Після такої неприємної ситуації Нейджі вирішив звернутися до фахівця та позбутися нежиті раз і назавжди. Ось так лікарі й виявили у чоловіка невеликий розрив у мозковій оболонці, через яку й здійснювався витік рідини», - пише автор статті.

На щастя, отвір був невеликим, і за півтора року часу рідини витекло не так уже й багато. Отож великою загрози для здоров’я чоловіка нема. Тепер американцю зробили операцію, і він почувається добре. Що ж, схоже цей досить неприємний випадок, який міг би закінчитися трагічно, якщо б чоловік і далі затягував з візитом до спеціаліста, стане йому добрячою наукою. І навряд чи тепер Нейджі захочеться займатися самолікуванням.

Американцю зробили операцію, проводив яку нейрохірург Пітер Накадж. Він розповів, що для вирішення проблеми Нейджі довелося через ніс вводити голку, за допомогою якої фахівці виміряли розрив. Далі на місце пошкодження мозкової оболонки було нанесено трохи спеціального клею. Отвір «заклеїли» невеличким фрагментом носового хряща, після чого заживання проходитиме природнім чином.

Джерело: http://inopressa.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.