Стиль чхання видає риси характеру Автор: lesya · Опубліковано: 10.05.2013 20:05 · Розділ: Наука

Чхання видає риси характеру (фото з сайту yak-prosto.com)
Чхання видає риси характеру (фото з сайту yak-prosto.com)

Талановитому та досвідченому психологові вистачить поверхневого погляду на свого співрозмовника, щоб зрозуміти, що він собою являє. Сміх, манера розмовляти та ходити, жести та міміка – все це може розповісти про вас набагато більше, ніж того хотілося б. І навіть те, як ви чхаєте, може видавати певні риси вашого характеру.

Так, всі ми чхаємо по-різному: хтось робить це голосно і з розмахом, інші видають звук, схожий на чхання кішки. Власне, саме ваш стиль може розповісти про вас як про особистість.

Відповідного висновку, орієнтуючись на отримані результати досліджень, дійшов американський невропатолог Алан Хірш (Alan Hirsch). За його словами, чхання схоже на сміх. І точно так, як деякі люди сміються голосно, а інші - тихо, стиль чхання, як правило, формується і зберігається в нас з юних років, розкриваючи особисті якості людини.

За словами Хірша, чхаючи, людина отримує задоволення, яке чимось нагадує оргазм. Отож якщо ви належите до сексуально стриманих людей, то у вас є здатність придушувати чхання. Якщо ж ви – людина життєлюбна і полюбляєте різного роду задоволення, то, скоріше за все, ви чхаєте голосно та сильно.

За словами спеціалістів, на стиль нашого чхання впливає форма носа та кісткова структура обличчя, як і на голос впливає наша анатомія. Проте цей вплив незначний – будова носа на звук чхання практично не впливає.

На сьогоднішній день експерти виділяють чотири основні стилі чхання. Якщо ви чхаєте один раз і при цьому маєте схильність відвертатися при чханні, то ви належите до приємного типу людей. Для вас характерні такі риси характеру, як доброзичливість, готовність допомогти, співчутливість та турбота про оточуючих.

Якщо ж ви чхаєте голосно та декілька разів підряд, то, скоріше за все, ви харизматичний і вельми впливовий лідер, однак ви надто неуважно ставитеся до деталей, намагаючись скинути на плечі інших вирішення ваших дрібних неприємностей.

Якщо ж ви належите до тих осіб, які при чханні намагаються стримати цей незворотній процес, однак ваші спроби закінчуються провалом, і все виходить швидко, сильно та гучно, то ви - особистість рішуча, діяльна, та полюбляєте говорити по суті. Ви можете дуже сильно засмутитися, коли інші не відповідають вашим очікуванням.

Якщо ж чхаючи ви намагаєтеся завжди прикрити рот хустинкою, то ви – особистість обережна, педантична та глибокодумна.

Джерело: http://mainfun.ru/news

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.