Біллі Джо Армстронг назвав репера Psy герпесом музики Автор: lesya · Опубліковано: 10.05.2013 14:25 · Розділ: Музика

Корейський репер Psy досить швидко та несподівано завоював шалену популярність. Тепер його ім’я знають в цілому світі, а відеоролики на Youtube числяться серед лідерів за кількістю переглядів. Проте далеко не всі сприймають творчість репера однаково позитивно – приміром, не менш знаменитий музикант Біллі Джо Армстронг вважає корейця герпесом сучасної музичної культури.

Так, лідер панк-групи Green Day Біллі Джо Армстронг, який нещодавно пройшов курс лікування від алкоголізму, вилаяв південнокорейського реп-виконавця Psy, назвавши його «герпесом музики».

Скандал розгорівся у вівторок 7 травня. Біллі Армстронг на сторінках фото сервісу Instagram виклав знімок корейського репера зі скандальним підписом внизу, який гласить: «Цей мужик – це герпес музики. І коли ти вже думаєш, що позбувся його, він повертається».

За короткий час повідомлення Армстронга зібрало більше двадцяти тисяч «лайків». Запис панк-зірки обріс коментарями, в переважній більшості випадків схвальними – більшість користувачів погодилися з думкою музиканта.

Нагадаємо, що у вересні минулого року 41-річний фронтмен однієї з найпопулярніших панк-груп у світі зірвався на концерті в Лас-Вегасі через стрес, викликаний напруженим гастрольним життям і зловживанням алкоголем. На сьогоднішній день курс реабілітації повністю завершений.

Разом з тим, корейський репер Psy здобув світову славу та популярність завдяки композиції "Gangnam Style", відеокліп на яку став найпопулярнішим відео в історії Youtube.

Можливо, корейцю порівняння з герпесом видалося не таким образливим, якби він був ознайомлений з результатами дослідження британських вчених, які з’ясували, що герпес може бути корисним, щоправда, не на сцені, а для лікування ракових захворювань.

Рак шиї та голови можна вилікувати за допомогою вірусу герпесу. Дослідження проводилося співробітниками найбільшого лондонського онкологічного центру Royal Marsden Hospital. В рамках вивчення нової методики вчені застосовували препарат, який містив модифікований вірус герпесу. Паралельно проводилася хіміо- та радіотерапія. В результаті цієї терапії одужали практично всі учасники експерименту. Після операційного видалення пухлини у 15 з них не було слідів метастаз, і через два роки 14 учасників експерименту залишалися повністю здоровими, що є досить важливим досягненням, оскільки переважна більшість пацієнтів хворіють знову уже протягом перших двох років після операції.

Джерело: http://www.pravda.ru/

Інші новини розділу