Знаменитий китайський режисер заплатить 26 мільйонів доларів за багатодітність Автор: lesya · Опубліковано: 10.05.2013 11:51 · Розділ: Авто-мото

Цими днями з’явилася інформація, що знаменитого китайського режисера оштрафують на цілих 26 мільйонів доларів. І не за порушення дорожніх правил чи правопорядку, що зразу спадає на думку, а за дітей, точніше, за їхню кількість.

Так, повідомляється, що найвідоміший китайський кінорежисер на ім’я Чжан Імоу може бути оштрафований на 26 мільйонів доларів – він порушив місцевий закон, який діє за формулою «одна сім'я-одна дитина». Чжану не допомогли ні його статки, ні ім’я, ні навіть заслуги перед державою – саме він був постановником церемонії відкриття пекінської Олімпіади.

На сьогоднішній день китайський режисер є батьком семи дітей. Щоправда, народила їх йому не одна жінка, а чотири. Довгий час сімейство ніхто не чіпав, однак, як повідомляють китайські ЗМІ, представники управління охорони здоров'я та планової народжуваності міста Усі, звідки родом друга дружина режисера, що є матір’ю двох його синів та доньки, почали розслідування відносно сім'ї Імоу.

За словами експертів, покарати колишнє подружжя можуть не лише за багатодітність, але й за народження дітей до шлюбу.

За підрахунками адвокатів, народження семи дітей може обійтися режисерові в 160 мільйонів юанів (в перерахунку на американську валюту - 26 мільйонів доларів). Повідомляється, що ця сума в двічі перевищує річний дохід зірки китайського кіно. Що ж стосується самого Імоу, то він ситуацію ніяк не прокоментував, оскільки на даний час активно працює над новою картиною.

Нагадаємо, що режисер, якому на сьогоднішній день виповнився 61 рік, здобув популярність на Заході завдяки своєму фільму «Червоний гаолян», який в 1987 році отримав престижну премію «Золотий ведмідь» в рамках Берлінського кінофестивалю. Фільм був одним з перших успіхів китайських кінострічок на міжнародній арені. Попри світову популярність та визнання, у Китаї Чжан Імоу, хоча й не вважався дисидентом, входив до списку потенційно небезпечних людей.

Що ж стосується теперішнього випадку, то, за словами експертів, скандал навколо сімейства Імоу та кількості дітей режисера може торкнутися й низки інших знаменитих та багатих людей Піднебесної, які обходять чинне законодавство, виховуючи двох і більше дітей.

Зазначимо також, що політика «одна сім'я - одна дитина» реалізується в Китайській народній республіці починаючи з 1980-х років. Її мета - контроль росту чисельності населення Китаю. За порушення цього законодавства карають штрафами, як бачимо, вельми-таки суттєвими, а іноді навіть примусовими абортами. Проте наявність значних сум грошей дозволяють жителям Китаю обійти існуючий демографічний порядок. А найпростішим та найбільш надійним способом у даному контексті сьогодні стало народження дитини за кордоном та присвоєння немовляті некитайського громадянства.

Джерело: http://news.rambler.ru

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.