5 революційних технологій, які приховали від людства Автор: lesya · Опубліковано: 10.05.2013 09:01 · Розділ: Нові технології

Як відомо, наука повинна служити на благо людства, однак далеко не всі винаходи є однаково корисними. А ті, які несуть для людства чималу користь, чомусь приховуються. Багато хто переконує, що втіленню наукових відкриттів в життя заважають мільярдери, зацікавлені в своєму збагаченні…

Сумнозвісним прикладом того, як винаходу не давали хід, є EV1 компанії «Дженерал моторз»,. Про ці події навіть було знято фільм «Хто вбив електромобіль?». Модель EV1 була першим у світі електромобілем, випущеним у масове виробництво. Всього було випущено 800 моделей – наприкінці 90-х вони здавалися в оренду. Однак у 1999-му році компанія згорнула виробництво електромобіля, зіславшись на те, що споживачі незадоволені обмеженим запасом ходу в результаті недостатнього об’єму акумуляторних батарей. Однак скептики переконують, що модель зняли з виробництва під тиском нафтових компаній, яким зовсім невигідними були економічні автомобілі.

До речі, автомобільна тематика взагалі доволі болісна для науки. В 1998-2005 роках компанія Volkswagen налагодила випуск моделі Lupo – це авто споживало всього 2.4 літри пального на 100 км шляху. Однак, як виявилося, американців чомусь не цікавлять маленькі економічні автомобілі… Правда це чи вигадка, знає хіба що верхівка компанії-автомобілевиробника та нафтові магнати.

Більше того, винахіднику Стіну Мейєру вдалося створити автомобіль, який їздив на воді. При цьому витрати пального становили всього один галон пального на 100 миль. Однак винахідник несподівано захворів на аневризму мозку, а його компаньйони таємниче зникли. Технологія так і не отримала розповсюдження: подейкують, ніби причина тому – відмова Стіна продати патент на свій винахід.

Спекулюють, як виявляється, не лише на автомобілях, але й на нашому здоров’ї. І якщо б не було зацікавлених у розповсюдженні псевдо-ліків, то, можливо, рак став би виліковною хворобою.

Так, в 2001 році канадець Рік Сімпсон помітив, що ракова пляма на його шкірі зникла всього через кілька днів після початку застосування ефірного масла конопель. З того часу Сімпсону та його послідовникам вдалося зцілити тисячі ракових хворих. Іспанські дослідники підтвердили, що компонент тетрагідроканнабінол бореться проти раку мозку, грудей, підшлункової залози та печінки. Та оскільки марихуану зараховують до наркотичних засобів, які в медицині не застосовують, технологія так і не отримала розвитку. І це в той час, коли в медичній практиці дозволено використовувати метамфетамін та кокаїн.

Рак лікували й раніше. У 1934 році Роял Райф вилікував в 14 «термінальних» хворих на рак та сотні випадків раку в тварин, направивши свій «пучок променів» на те, що він називав «вірусом раку». Однак чомусь цей промінь не застосовують сьогодні. В 1986 році вийшла книга Баррі Лайнз і Джона Крейна під назвою «Лікування раку, яке працювало: П'ятдесят років замовчування», в якій оповідалося, що вкрай ефективний винахід був не на руку американській медичній асоціації, яка визнавала єдино можливими способами лікування раку радій, рентгенові промені та хірургію. В результаті технологія Райфа пішла в небуття…

Джерело: http://news.students.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.