У США з'явилася мода святкувати початок менопаузи Автор: lesya · Опубліковано: 09.05.2013 12:27 · Розділ: Краса і здоров'я

Те, що практично всі народи Землі кардинально відрізняються між собою особливостями світосприйняття, давно відомий факт. І те, що для мешканців тієї чи іншої країни може видатися зрозумілим та нормальним, для населення іншої – категорично неприйнятні явища. Яскраво простежується це на прикладі ставлення до одностатевих взаємин та шлюбів – в той час, коли Європа активно бореться за права представників сексуальних меншин, для переважної більшості нас такі стосунки огидні та неприпустимі, а в багатьох країнах арабського світу за нетрадиційну орієнтацію грозить смертна кара чи довічне ув’язнення.

І так у багатьох сферах, тому намагатися зрозуміти ті чи інші тенденції часом просто не варто. Стосується це й нової модної тенденції, що появилася нещодавно у США: тут популярним стало святкувати настання менопаузи… Так, Menopause party - радісна зустріч життєвого етапу, до якого традиційно прийнято ставитися негативно. Розповісти про це вирішив кореспондент видання El Mundo. Скоріше за все, ідея проводити ці святкування належить американському психотерапевту Еллен Долджен, яка називає себе «захисницею прав жінок в період менопаузи».

Долджен розповіла журналістам, що абсолютно нічого не знала про менопаузу, поки сама не вступила в цей період.

Приміром, у неї розпочалися проблеми з пам’яттю, і жінка перелякалася, що це – початок хвороби Альцгеймера. І лише згодом, через декілька років, з’ясувалося, що провали в пам'яті можуть бути симптомом звичайнісінької менопаузи.

На сьогоднішній день Долджен є автором блогу Menopause Mondays. Власне, за допомогою блогу вона й вирішила втілити в життя досить оригінальну ідею - запровадити традицію святкування припинення менструацій. За сценарієм Долджен, гості повинні заповнити анкету - приміром, розповісти про незручні ситуації, в які вони потрапляли через менопаузу.

На сторінках видання в якості додатку до статті опубліковано кілька сценаріїв до вечірок з приводу початку менопаузи. Щоправда, від них повіває сатирою та іронією, однак і саму ідею навряд чи назвеш серйозною. Отож на святкування початку менопаузи всі гості можуть прийти в червоному, страви повинні бути виключно гострими, а ось з вікон можна викидати невикористані тампони, пише автор статті... Більше того, в статті повідомляється, що сьогодні на сайті в Інтернеті можна придбати аксесуари для вечірок - приміром, значки з написом: «Тут справді жарко чи у мене менопауза?».

Джерело: http://news.siteua.org/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.