Вчені підтвердили, що у чоловіків з гітарою більше шансів познайомитися з жінками Автор: lesya · Опубліковано: 09.05.2013 09:51 · Розділ: Краса і здоров'я

Давно вважається, що у чоловіків, які вміють грати на гітарі, набагато більше шансів познайомитися з жінкою, ніж у представників сильної статі, які музикальними здібностями не володіють.

І лише нещодавно цю думку було підтверджено науково. Дослідження проводилося групою вчених з Університету Південної Бретані, а його результати науково підтвердили давно відомий факт: вміння грати на гітарі підвищує привабливість чоловіків в очах представниць прекрасної статі.

В рамках дослідження французькі соціологи з'ясували, що шанси отримати номер телефону особи, що впала в око, у чоловіків з гітарою в руках більш ніж удвічі вищі у порівнянні з суперниками, які не володіють навикам гри на цьому музичному інструменті.

При цьому дане правило стосується виключно чоловіків: в очах представників сильної статі гітара на привабливість жінки зовсім не впливає.

Дослідження проводилося під керівництвом Ніколя Гегенова. В рамках наукової роботи дослідники найняли двадцятирічного юнака, який за певну суму зобов’язувався познайомитися з трьома сотнями дівчат у віці від 18 до 22 років. Знайомства відбувалися в одному з торгових центрів Бретані. Хлопець починав з компліментів, після чого просив у дівчат номер телефону, щоб призначити побачення

Знайомлячись з першою сотнею дівчат, в руках хлопець тримав спортивну сумку, під час розмов з другою сотнею мимовільних учасниць експерименту юнак тримав у руках гітару, тоді як до третьої сотні піддослідних він підходив з порожніми руками. Отримані результати здивували учених – з першої сотні юнак отримав номер телефону від дев’яти учасниць експерименту, з другої на побачення з ним погодилися 31% дівчат, а з третьої - 14%.

Дані, отримані французькими дослідниками, підтверджують результати дослідження, отримані соціологами Тель-Авівського університету та університету імені Бен-Гуріона в Негеві. Ізраїльські вчені провели експеримент, в результаті якого розіслали сотні самотнім жінкам, зареєстрованим на Facebook, послання «Мені подобається твоє фото». Половина учасниць дослідження, які отримали повідомлення в соціальній мережі, відповіли хлопцю з гітарою. Разом з цим тому ж хлопцю з аналогічним посланням але без гітари відповіли всього 10% усіх жінок.

Цей феномен французькі дослідники пояснюють наступним чином: чоловік з гітарою видається жінкам більш інтелігентним, творчим та здатним до навчання, ніж решта представників сильної статі. Окрім того, завдяки рекламі та шоу-бізнесу, чоловік з гітарою постає в очах жінок людиною вельми успішною.

Джерело: http://www.newsru.co.il/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.