8 моторошних жертв, на які йшли жінки заради краси Автор: lesya · Опубліковано: 08.05.2013 17:36 · Розділ: Краса і здоров'я

Відомо, що заради того, щоб гарно виглядати, жінки готові піти багато на що. І часом вони не зупиняються перед засобами, які становлять безпосередню загрозу їхньому життю та здоров’ю. Так було, є і, схоже на те, буде…

Знамениті корсети, які протягом століть носили жінки для того, щоб візуально зробити свою фігуру стрункою, не лише доставляли силу силенну незручностей, але й сприяли деформації та пошкодженням життєво-важливих внутрішніх органів. Однак представницям прекрасної статі це не заважало…

Та що там корсет, якщо жінок не лякала навіть справжня отрута. В тому ж таки 19 столітті, на яке припадає пік популярності корсетів, жінки їли… миш’як. Вважалося, що він робить обличчя квітучим, додає очам блиску, а тілу – приємних оку округлих форм. При цьому вживання миш’яку супроводжувалося цілою низкою суворих правил – місяць повинен бути молодим, та й починати необхідно було всього з одного зернятка, а якщо вже й почали, то продовжувати робити це все життя. В протилежному випадку – смерть.

І нікого не хвилювало, що миш’як накопичувався в щитовидній залозі та ставав причиною зобу та смерті.

А для того, щоб зробити своє тіло струнким, жінки добровільно поселяли у своєму тілі огидних паразитів. Яйця стрічкового хробака приймали у формі пігулок. Після цього паразити починали рости в кишечнику, харчуючись поживними речовинами, які вживала людина. Іноді довжина таких паразитів сягала тридцяти метрів.

Не менш жахливою видається сьогодні китайська традиція перемотування стоп. Мода на цей вид каліцтва бере початок з десятого століття - тоді вважалося модним, коли у дівчини ступні були як «золоті лотоси», а жінки при цьому кульгали. «Лотоси» жахливо смерділи та гнили, адже їх неможливо було добре вимити через наявність глибоких складок.

В погоні за красою жінки не остерігалися навіть радіації - в 30-хх роках минулого століття французька компанія Flo-radia випускала косметику з високим вмістом хлористого торію і бромистого радію. В рекламі зазначалося, ніби косметика постачає клітини життєвою силою, стимулює кровообіг, вирівнює шкіру, запобігає розширення пор, позбавляє від вугрів, прищиків, почервоніння та пігментації. Вважалося, що так косметика зупиняє процеси старіння, і розгладжує зморшки. Аж поки від неї не почали відвалюватися щелепи…

Декілька десятиліть тому соком рослини беладонни закапували очі – зіниці від цього ставали яскравими та сяючими. Закінчувалося це, щоправда, досить-таки печально – після застосування беладонни наставала сліпота.

І, нарешті, особливої уваги заслуговує свинцева пудра. Використовували її в 1700-их роках, при чому мода на цю речовину набула вражаючих масштабів. Тоді мало кому вдалося уникнути захворювань, які залишали непоправні бридкі сліди на обличчі. Справжнім порятунком для дамочок стала свинцева пудра, побічними ефектами від застосування якої були пухлини мозку, параліч т а збій роботи практично усіх систем людського організму.

Джерело: http://mainfun.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.