У США продають вогнепальну зброю для дітей Автор: lesya · Опубліковано: 07.05.2013 21:41 · Розділ: Цікаві факти

Ситуація зі зброєю у США склалася незавидна. Вражає не лише її доступність, але й особливості поводження з небезпечною для життя зброєю. Йдеться не лише про недбало залишені пістолети та гвинтівки,які, потрапивши до рук психічно неврівноважених осіб чи дітей, несуть смерть оточуючим, а й про те, що у США зброю… дарують дітям на день народження. Наслідки не заставили себе довго чекати - в американському штаті Кентуккі цими днями п'ятирічний хлопчик застрелив з гвинтівки свою дворічну сестру.

Те, що сталося, викликало у суспільстві резонанс. Влада кваліфікувала інцидент як нещасний випадок, бабуся дівчинки вважає, що того захотів Бог, який забрав маля до себе. Та як би там не було, дрібнокаліберну гвинтівку хлопчикові подарували на день народження – невже ж не в цьому суть трагедії, задається питанням оглядач німецького видання Tagesspiegel Ларс Хальтер.

Гвинтівки для дітей продаються збройною фірмою Crickett. Лінія продукції реалізується під слоганом «Моя перша гвинтівка».

Дрібнокаліберну зброю, на якій красується логотип із зеленим цвіркуном, можна придбати в Інтернеті на сайтах різних компаній, а її вартість складає всього 115 доларів.

Зброя доступна в різних колірних рішеннях: камуфляж для хлопчиків та рожева барва для дівчаток. Більше того, на сайті виробника зброї можна навіть зайти в так званий «Дитячий куточок» - тут можна переглянути фотографії із зображенням дітей, які наввипередки вихваляються своєю зброєю.

У поліції штату розповіли, що батьки п’ятирічного убивці ретельно переховували подарунок від малюка, проте мати ненадовго залишила дітей на самоті, і цих кількох хвилин вистачило для того, щоб сталася трагедія.

Німецький журналіст наголошує, що такий випадок – далеко не єдиний у США. І мешканцям Кентуккі, як і всім іншим громадянам США, чомусь не спадає на думку, що багатьох трагедій можна було б уникнути, якби дітям до рук не потрапляла зброя. Так, недавно у Теннессі чотирирічна дитина взяла з ліжка заряджену зброю свого батька і застрелила з неї 48-річну жінку. У Нью-Джерсі хлопчик чотирирічного віку застрелив свого друга, старшого на два роки. А в 2010 році п’ятнадцятирічного Пола Генрі Джинджерича посадили на 25 років за те, що він застрелив вітчима свого приятеля. Більше того, справу передали повторному перегляду, в результаті чого термін ув’язнення Пола може зрости до 65 років.

Джерело: http://inopressa.ru

Інші новини розділу