П'ять найбільш ефективних стратегій вивчення англійської Автор: lesya · Опубліковано: 03.05.2013 13:05 · Розділ: Освіта

Про те, наскільки важливе вивчення англійської мови сьогодні, говорити, мабуть, не варто. Знання цієї мови, яка вже протягом років утримує статус міжнародної, стане додатковим аргументом для роботодавця при прийомі на роботу чи визначенні розмірів заробітної плати, та й для людей, які часто їздять у відрядження за кордон воно стане прекрасним супутником. А цінителі класики зможуть прочитати чудові зразки творчості англійських письменників в оригіналі. Англійська стане в пригоді туристам, що часто подорожують, тощо.

На сьогоднішній день існує безліч методик та стратегій вивчення англійського мови, які враховують всі потреби та можливості сучасної людини. Розглянемо деякі з них.

английский в харькове
английский в харькове

1. Одним з найпоширеніших способів вивчення англійської мови є мовні курси. В атмосфері конкуренції процес навчання проходить швидше, та й вибір методів навчання є значно ширшим, ніж у випадку з індивідуальними заняттями. Проте цей метод абсолютно не підходить, якщо вас цікавить англійська мова вузької спрямованості – навряд чи викладач дасть вам достатню кількість спеціалізованої лексики на курсах в групі.

2. Можна найняти репетитора – в такому випадку ви отримаєте індивідуальний підхід, що є вже беззаперечним плюсом. Крім того, ви отримаєте можливість будувати графік занять, виходячи з власних можливостей.

3. У бажаючих швидко та досконало оволодіти англійською мовою сьогодні є можливість скористатися методикою, яку пропонує Игорь Хохлов. Отзывысвідчать, що розроблена професором стратегія вже через 6-8 місяців занять дозволяє з легкістю спілкуватися з носіями мови на загальні теми (рідною для носіїв мовою, зрозуміло). Заняття по цій методиці вирізняються оригінальністю, вони зачіпають не лише літературну мову, але й діалекти.

4. Англійську можна вивчити і під час спілкування з так званими експатами. Експатами називають іноземців, які мешкають на території нашої країни. Щоправда, для цього необхідно володіти хоча б базовими знаннями англійської, щоб мати можливість спілкуватися на найпростіші світські теми. Цей метод, слід сказати, має низку переваг. Відомо, що английская лексика найкраще запам’ятовується під час живого спілкування, тому такий варіант дозволить оволодіти мовою в короткі терміни. Принаймні, мовою розмовною.

5. Популярністю серед бажаючих вивчити англійську мову сьогодні користується міжнародна гостьова мережа СouchSurfing. Скориставшись її послугами, можна з мінімальним затратами на переліт, харчування та власні розваги протягом певного періоду часу пожити в сім’ях іноземців, що дозволить максимально швидко та цікаво ознайомитися не лише з мовою, але й культурою тієї чи іншої країни.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.