Рейтинг найпотворніших авто від видання Edmunds Автор: lesya · Опубліковано: 30.04.2013 20:47 · Розділ: Авто-мото

Lamborghini Veneno (фото з autos.yahoo.com)
Lamborghini Veneno (фото з autos.yahoo.com)

Сьогодні різного роду рейтинги стали вельми популярним явищем. В основі рейтингів опиняються найрізноманітніші люди, речі та явища навколишнього світу. Серед них особливо популярними є автомобільні рейтинги, адже вони не лише зацікавлюють, а можуть бути досить корисними.

При створенні списку до уваги беруться різні критерії автомобілів: їхню ціну та надійність, рівень безпеки та продажів тієї чи іншої моделі, дизайн та екологічність, а також низку інших показників. За основу ж рейтингу, про який піде мова нижче, взято інший, доволі незвичний критерій оцінювання – потворність того чи іншого автомобіля.

Над створенням списку працювали спеціалісти видання Edmunds. До списку «ста найпотворніших автомобілів усіх часів потрапили моделі багатьох знаменитих марок.

Беззаперечним лідером списку стала модель Lamborghini Veneno. Її було створено з нагоди 50-річного ювілею марки, а представлено в рамках автосалону в Женеві, що проходив у березні.

«Всі до єдиного кліше та всі погані ідеї, які коли-небудь приходили в голови творцям Lamborghini, знайшли втілення в єдиному переоціненому шоу-карі. Це найгірша річ, яка з’являлася в в Італії, після фашизму. На щастя, таких авто було випущено всього три, хоча й трьох таких потвор занадто багато», - пояснив редактор журналу свій вибір.

Схоже, іншої думки дотримуються творці моделі. Оснащену двигуном потужністю в 750 кінських сил, Lamborghini Veneno випустять всього в трьох примірниках, кожен з яких коштуватиме близько трьох мільйонів євро – майже чотири мільйони доларів.

На другому місці опинилася марка Lincoln Versailles 1977 року випуску, третьою стала Acura ZDX випущена в 2010. Четверта сходинка дісталася моделі Cadillac 1985 – Deville, а п’ята позиція – в Pontiac Aztek 2001 року; на шостій сходинці розташувався Fiat Multipla 1998, сьомою стала модель 1974 року Datsun F10. Восьма позиція – в автомобіля Edsel 1958 року, дев’яте – в Bristol Blenheim 1976, а замикає десяток найпотворніших автомобілів усіх часів BMW 7-Series 2002 року випуску.

До рейтингу також увійшли автомобілі, випущені порівняно недавно. Серед них - Ferrari California 2009 року, якому дісталося 16 місце, Lincoln MKT 2010 - зайняв 20 сходинку, BMW X6 2008 року отримала прізвисько "баварський тарган" і зайняла 42 місце, BMW 5 Series GT 2010 - 45 місце. Серед найпотворніших автомобілів усіх часів опинилися й електрокар Mitsubishi i-MiEV 2012 року, Nissan Juke 2011, Jeep Compass 2007, Nissan Leaf 2011, Toyota Prius 2010, а замикає список Porsche Panamera 2010 року випуску.

Джерело: http://gazetasng.ru/news

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.