В одній з британських шкіл працює двоголовий учитель Автор: lesya · Опубліковано: 30.04.2013 18:34 · Розділ: Події у світі

Деякі люди схильні скаржитися на життя, навіть коли видимих причин для цього немає. Та є особистості, в яких доля склалася так, що причин для радостей, здавалося б, немає, при цьому вони не опускають рук і намагаються жити на повну. Приміром, в одній британській школі працює двоголовий вчитель. Точніше кажучи, це не один учитель, а цілих два: сіамські близнюки на ім’я Еббі та Бріттані Хензель мають два серця, дві пари легенів та спільну печінку, сечовий міхур, кишечник, статеву систему та грудну клітку. Незважаючи на таку нестандартну зовнішність, вони ведуть активний спосіб життя. Дівчата навіть закінчили університет і влаштувалися на роботу до школи.

Щоправда, звичайні для здорових людей речі їм даються набагато тяжче. Приміром, протягом тривалого часу дівчата вчилися координувати свої рухи. Крім того, їм було вкрай нелегко навчитися ходити, адже Еббі на десять сантиметрів вища за Бріттані: ріст першої становить 1,57 м, тоді як ріст її сестри-близнючки - всього 1,47 м. Для того, щоб подолати шлях, Бріттані доводиться спинатися навшпиньки.

«Безумовно, ми відрізняємося одна від одної. Бріттані полюбляє вбрання нейтральних тонів, а з усього розмаїття прикрас їй найбільше до вподоби перли. Натомість я просто обожнюю яскраві та барвисті речі. Моя сестра любить прогулянки, тоді як я волію сидіти вдома.

Мене, на відміну від Бріттані, не лякає висота. І навіть на каву ми реагуємо по-різному: після кількох чашок напою у сестри частішає пульс, тоді як у мене ніяких змін немає», - розповіла Еббі.

Зрозуміло, що навчання в університеті також було доволі складним процесом. Еббі подобається математика, а Бріттані віддає перевагу художнім предметам. Врешті-решт, дівчата дійшли згоди, освоївши професію вчителя молодших класів з поглибленим вивченням математики.

Працюючи в школі, сестри Хензель отримують одну заробітну плату на двох, хоча й диплом має кожна з них.

«Рішення адміністрації навчального закладу цілком логічне, адже, в принципі, ми виконуємо роботу однієї людини. Можливо, згодом, коли ми обоє наберемося досвіду, то зможемо викладати двома різними способами, і нам підвищать оклад. Для прикладу, одна з нас навчатиме школярів, а інша відповідатиме на їхні запитання – так ми виконуватимемо роботу двох людей», - говорить Бріттані.

При цьому подруга обох сестер, Карі, вітає такий дует викладачів. Вона вважає, що це дуже добре, що дві зовсім різні дівчини вміють працювати разом, виконуючи свої обов’язки злагоджено та ефективно.

«Сестри стали зразком наслідування для дітей, тому що вони подають приклад того, як долати труднощі. При своїй украй незвичній зовнішності, сестри ведуть активне життя, яке й належить вести дівчатам 23-річного віку. Якщо вони ставлять перед собою мету, то обов'язково її домагаються», - пояснив директор школи Пол Гуд.

Джерело: http://newsland.com

Інші новини розділу