Найбільш безпечна країна Європи - Британія Автор: lesya · Опубліковано: 30.04.2013 16:27 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно з’ясувалося, що Британію можна вважати найбезпечнішою країною Західної Європи. Згідно з результатами чергового дослідження та проведенням аналізу статистики, рівень убивств у Лондоні - набагато нижчий, ніж в Амстердамі, Брюсселі, Празі та Нью-Йорку.

Так, протягом останнього десятиліття рівень насильства та насильницьких смертей в Британії знизився набагато більше, ніж в інших країнах Західної Європи. Відповідне дослідження проводилося співробітниками міжнародного Інституту економіки та миру.

За твердженням дослідників, кількість вбивств в країні за останнє десятиліття знизилася практично вдвічі: в минулому році було зафіксовано в середньому одне вбивство на 100 тисяч мешканців, тоді як в 2003 році аналогічний показник дорівнював двом убивствам. При цьому загальна кількість злочинів за аналізований період скоротилося на чверть. Найбезпечнішим місцем Британії спеціалісти визнали адміністративний район Бродленд, розташований в графстві Норфолк. При цьому найбільш небезпечним став Люішем, район на південному сході столиці країни.

Словом, практично всі показники стосовно рівня злочинності дозволили вийти Сполученому Королівству на перше місце серед найбільш безпечних територій Європи.

В результаті іншого дослідження, яке проводилося паралельно співробітниками Університету Кардіффа, виявилося, що загальна кількість людей, що потрапляють на лікування після насильницьких інцидентів, в минулому році знизилася на 14%.

Всього за лікарською допомогою в результаті насильства звернулося 267291 осіб – в 2011 році ця кількість була більшою на 40706 осіб.

За твердженням дослідників, основною причиною зниження рівня насильства стало покращення роботи правоохоронних органів.

Дослідження проводилося на основі даних, взятих з британського міністерства внутрішніх справ, а також статистики поліцейських дільниць. Зацікавлює й той факт, що рівень насильства у Британії знизився, навіть незважаючи на 6% скорочення поліції.

Покращити роботу поліції вдалося частково й завдяки використанню передових технологій. Крім того, однією з причин зниження насильства дослідники називають загальне старіння населення, зниження споживання алкоголю. Не останнє місце зайняло зростання реальної зарплати після введення мінімальної заробітної платні.

Джерело: http://www.bbc.co.uk

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.