Найекстремальніші види відпочинку в Україні Автор: lesya · Опубліковано: 05.06.2013 14:42 · Розділ: Розваги

Тури в Чорнобиль (фото з www.segodnya.ua)
Тури в Чорнобиль (фото з www.segodnya.ua)

На світі є багато людей, які полюбляють екстрим. І вони готові на все, щоб втілити свої бажання в життя. Щоправда, далеко не всі готові без страховки дертися про крутих схилах небезпечних гір чи переплисти Ла-Манш, однак додати трохи адреналіну до спокійного та розміреного відпочинку готові практично всі. Тому останнім часом популярністю на Україні користуються різного роду атракціони та стрибки з парашутів, однак є речі куди цікавіші…

Приміром, серед багатьох інших видів відпочинку особливої популярності сьогодні набуває рафтинг. На Украине є кілька річок, які сприяють розвитку цього виду відпочинку. При цьому особливості природи України дозволяють відчути сплеск адреналіну як новачкам, так і професіоналам – гірські ріки Карпат вимагають спеціальної підготовки, тоді як рафтинг на Днестре чудово підійде для тих, хто вперше пробує свої сили, сплавляючись по ріці.

Останнім часом в українському туризмі з’явився порівняно новий та доволі цікавий напрям - так звані воєнні тури. Коштує цей вид відпочинку недешево, але й відчуття подарує незабутні. Приміром, на території Львівської області за певну плату можна пожити и в польових умовах, пройти відповідне навчання та відчути на собі особливості життя в умовах війни тощо. Популярністю користуються схожі тури на території Криму, однак тут бажаючі отримають можливість побувати на території воєнних частин та навіть постріляти з бойової техніки. Цей вид туризму сьогодні, щоправда, не набув особливого розвитку, оскільки самі військові не надто охоче йдуть на підписання відповідних договорів, проте можливість ближче ознайомитися з життям воєнних є практично у кожного, кому дозволяють фінанси – як зазначалося вище, цей вид відпочинку – не з дешевих.

Воєнними турами екстремальний туризм в Україні не обмежується. Є в нашій державі місце, від однієї лише згадки про яке тілом пробігають мурашки. І це місце - Чорнобиль. Незважаючи на те, що навколо аварійної атомної станції простяглася зона відчуження радіусом в 30 кілометрів, екскурсії сюди користуються шаленою популярністю, і не лише у наших співвітчизників,але й серед мешканців іноземних держав. Тури в Чорнобиль організовуються кількома компаніями (не рахуючи посередників), вони вимагають спеціальних дозволів, і чудово підійдуть тим, кого приваблюють страшилки про кінець світу, стихійні лиха та техногенні катастрофи…

Про аксесуари для спортсменів. Як вибрати годинник?


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.