Створено найвищий у світі велосипед Автор: lesya · Опубліковано: 29.04.2013 19:35 · Розділ: Авто-мото

Чого тільки не вигадають люди, щоб прославити на увесь світ своє ім’я. Деякі навіть не зупиняться перед доволі сумнівною славою, а хтось готовий півжиття витратити на створення речей, досить дивних та оригінальних, але безглуздих та непотрібних для практичного використання.

Схоже, до останніх і належить дизайнер Річі Трімбл, якому в голову прийшла ідея збудувати найвищий у світі велосипед. Щоправда, на свою ідею він витратив всього кілька годин…

На сьогоднішній день вже втілено в життя іншу не менш дивовижну ідею - створено найдовший велосипед у світі. Буди й спроби створити найбільш екологічну модель цього виду транспорту, що цілком виправдано та мотивовано у контексті сучасної моди на екологію, проте за створення конструкції, яку представив Трімбл раніше не брався ніхто.

Створений дизайнером велосипед сягає чотирьох з половиною метрів у висоту, а сконструйовано його спеціально для щорічного заходу CicLAvia VI, що постійно збирає в Лос-Анджелесі величезну кількість людей, особливо любителів велосипедного спорту.

Їзда на такому велосипеді цілком можлива, хоч і позбавлена зручності. Однак компенсацією цього можуть стати краєвиди та можливості безперешкодного огляду місцевості – все видно, як на долоні. Проте слід бути обережним: їхати заважають підвішені знаки та світлофори, об які ненароком можна вдаритися головою. Отож необхідно уважно спостерігати за появою цих знаків, і в необхідний момент слід вчасно нахилити голову, щоб, бува, прогулянка на найвищому велосипеді світу не стала останньою.

І що цікаво: для того, щоб втілити свою оригінальну ідею в життя, Річі знадобилося всього 12 годин. Палкому прихильнику велосипедного спорту по-справжньому вдалося здивувати не лише мешканців Лос-Анджелеса, але й правоохоронців: вони широко роззявляли роти, побачивши дивного чолов’ягу, який пересувався містом за допомогою гігантського велосипеда.

Що ж стосується найдовшого велосипеда світу, то над його створенням працював Нкозана Квабена, слюсар з ПАР. Він був запеклим шанувальником велосипедів, і душе полюбляв здійснювати заміські прогулянки у товаристві трьох друзів. І щоб ці прогулянки стали максимально зручними, він вирішив створити транспортний засіб – один на трьох. Велосипед завдовжки 22 метри, який важить 350 кілограмів та має чотири посадочні місця і місткий багажник, товариші вже встигли випробувати, без зусиль подолавши за дві доби 305 км шляху.

Джерело: http://infuture.ru/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.