Соціологи пояснили, чого ні в якому разі не варто робити на співбесіді Автор: lesya · Опубліковано: 29.04.2013 16:46 · Розділ: Суспільство

Фото з sunny7.com.ua
Фото з sunny7.com.ua

Сьогодні існує безліч методик, які допомагають людям вибрати певну лінію поведінки при влаштуванні на роботу. У цих виданнях містяться поради, як краще себе поводити на співбесіді, як правильно скласти резюме, та як за короткий час зацікавити роботодавця. Однак є річ, яку однозначно не варто робити на співбесіді.

Нещодавно соціологи з’ясували, що незалежно від того, наскільки людина нервує на співбесіді при прийомі на роботу, вона ні в якому разі не повинна виявляти невпевненості у собі, інакше на роботу її вже точно не візьмуть. Проте не лише невпевненість може зашкодити пошуковцям – є багато речей, яких потенційному кандидатові на ту чи іншу вакансію здійснювати точно не варто.

Відповідне опитування проводилося співробітниками компанії з управління персоналом Adecco. У ньому брали участь менеджери з рекрутингу, які працюють в різних компаніях та сферах. Більшість опитаних переконані, що ніщо не поховає плани кандидата на бажану позицію в компанії швидше, ніж прояв ним невпевненості. Проте є й інші якості та властивості характеру, які, збираючись на інтерв'ю, демонструвати не варто. Серед усього іншого вкрай негативно впливає на інтерв'юера звичка уникати прямого погляду та перевіряти, чи немає пропущених дзвінків або нових SMS на стільниковому телефоні.

Якщо кандидат на посаду з’явиться на співбесіду в неправильно вибраному костюмі, не бачити йому вакансії як власних вух. Звичка сутулитися, йорзати на стільці та інші прояви хвилювання є менш критичними, однак також можуть скласти у роботодавця несприятливе враження.

Додаткове дослідження, в основі якого – результати опитування 500 HR-менеджерів, доводить, що від претендента на вакансію очікують прояву залучення в процес співбесіди. 35% респондентів дуже позитивно сприймають питання, що задаються претендентами в процесі інтерв'ю, а також прояв індивідуальності та щирість. Не менш важливою якістю кандидата вважають гнучкість - якщо пошуковець згоден прийняти трохи іншу пропозицію, дещо відмінну від тієї, через яку він прийшов на співбесіду, у нього є всі шанси домогтися бажаної посади, але трохи пізніше, почавши роботу в компанії з інших вакансій.

Результати опитування також демонструють, що отримати інтерв'ю для тих, хто перебуває в пошуку роботи, досить нелегко. В першу чергу не щастить тим, у кого не надто «сильне» резюме. При цьому для 43% респондентів орфографічні або пунктуаційні помилки означають автоматичну дискваліфікацію кандидата.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.