Hyundai довелося вибачитися за невдалий ролик із самогубством Автор: lesya · Опубліковано: 29.04.2013 14:12 · Розділ: Авто-мото

Цими днями гучний скандал розгорівся навколо реклами автомобілів Hyundai, в результаті чого компанії довелося зняти невдалий ролик з ефіру та принести публічні вибачення за дії зарубіжної маркетингової компанії Innocean Europe, спеціалісти якої й працювали над створенням ролику. В центрі реклами опинився сюжет про самогубство, що й викликало нестримне обурення громадськості, яка твердить, що самогубства – не тема для спекуляції.

Головна суть реклами – донести до користувачів інформацію про те, що новий кросовер марки – модель ix35, оснащена водневим двигуном - не завдає ніякої шкоди навколишньому середовищу, адже об’єм шкідливих викидів в атмосферу знижено до нуля. Щоб продемонструвати унікальні можливості моделі, рекламники вирішили використати сумнівний сюжет. В центрі ролика – чоловік, що бажає накласти на себе руки. Для цього він сідає в замкнений автомобіль, у який попереднього підвів вихлопну трубу. Через деякий час чоловік виходить з автомобіля, і його життю та здоров’ю нічого не загрожує – мовляв, в автомобілі марки навіть не можна покінчити життя самогубством, надихавшись вихлопних газів…

Рекламний ролик викликав хвилю обурення в суспільстві. Схоже, реклама, покликана підвищити продажі моделі, взяла й перетворилася на антирекламу, яка зашкодила іміджу компанії в цілому. На адресу автовиробника почали надходити листи наступного змісту: «Я ніколи не їздив на Hyundai, але тепер точно не сяду за кермо цього авто». В результаті компанія хоч-не-хоч змушена була принести публічні вибачення.

До речі, автомобільні реклами вже не вперше опиняться під забороною. В минулому році британський комітет рекламних стандартів видав заборону на рекламу автомобіля Toyota GT86. Пояснення цьому – демонстрація безвідповідального водіння.

В центрі реклами - вигадане місто вигаданого світу. Воно, це місто, обгороджене високою стіною. Головний герой їздить на автомобілі Toyota GT86. На вкрай високій швидкості він колесить вулицями міста, обганяє інші автомобілі, збиває по дорозі сміттєві баки. Його переслідують, однак герой, як це завжди буває, втікає від переслідування і виїжджає за межі міста. На повній швидкості він в’їжджає в стіну з пікселів і опиняється в світі реальному.

При цьому представники компанії Toyota не погодилися із забороною. Вони наголошують на тому, що дія ролика спеціально була перенесена в нереальний світ, в якому справжні предмети та почуття заборонені. При цьому рекламу аж ніяк не можна назвати безвідповідальною, скоріше навпаки, адже авто перебуває під постійним контролем героя.

Джерело: http://subcar.org/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.