Шестирічна американка стала мільйонеркою - гроші вона заробила сама Автор: lesya · Опубліковано: 29.04.2013 11:03 · Розділ: Цікаві факти

Деякі люди ні разу в житті не тримали в руках суми, яка б перевищувала кілька тисяч доларів, а є й інші, які стають мільйонерами в досить-таки юному віці. Серед останніх – американка Ізабелла Барретт, шестирічна дівчинка, статки якої оцінюються в кілька мільйонів доларів. І що найцікавіше: ці гроші не дісталися їй у спадок від багатих родичів, ні – заробила своє багатство Белла самостійно…

Ізабелла Баррет любить одягатися, збирати плюшевих ведмедиків та підспівувати Джастіну Біберу -і на цьому не надто багатому списку речей закінчується її схожість з усіма іншими однолітками.

Так, дівчинці виповнилося шість років, а вона вже стала мільйонеркою, є власницею лінії ювелірних виробів. Крім того, Ізабелла просто в захваті від вишуканих та дорогих речей. Всього, чим володіє на сьогоднішній день дівчинка, вона досягла сама, здобувши перемогу в численних конкурсах краси та ставши учасницею популярного реаліті-шоу.

На відміну від більшості дітей, які полюбляють гамбургери та морозиво, міс Баррет надає перевагу омарам та філе-міньйон. Вона зупиняється в люкс-номерах найкращих готелів, а її шафи тріщать від суконь вартістю в десять тисяч доларів та дизайнерського взуття.

«Мені дуже подобається бути мільйонеркою. Я – справжня суперзірка. В мене є свій бізнес, і мені подобається бути босом. Я перемагаю на кожному конкурсі краси. Однак більше за все на світі я люблю взуття. На даний час в мене більше 60 пар взуття», - відверто розповіла маленька міс.

Свою кар’єру Белла розпочала два роки тому. Коли дівчинці виповнилося чотири, її мати, 39-річна Сюзанна, розгледіла в донці незвичайний потенціал. Вирішивши, що не варто втрачати шанс, вона відправила дівчинку на перший в її житті конкурс краси, і та перемогла. Той день став переломним у житті юної красуні – вона не захотіла прощатися зі славою, подіумом та сценою. «Тоді Белла просто закохалася в цей блиск, розкіш і гламур. Вона відчувала себе в тій атмосфері як риба у воді. А тепер у неї стільки грошей, що я можу не хвилюватися за її майбутнє», - говорить жінка.

У дівчинки є особисті тренер та візажист, їй систематично нарощують волосся та нігті, вона регулярно відвідує солярій. Батьки не економлять на її зовнішності – їй навіть купили зубний протез за 500 доларів, адже дівчинка, за словами матері, росте, її зуби міняються, а цього ніхто не повинен бачити. Всього на підготовку до конкурсу витрачають близько 50 000 доларів, однак ці гроші повертаються сторицею, зізнається Сюзанна.

Джерело: http://news.rambler.ru/

Інші новини розділу