Японці створили каву, що спалює жири Автор: lesya · Опубліковано: 29.04.2013 07:55 · Розділ: Краса і здоров'я

Кава спалює зайі відкладення (фото з belgusto.com.ua)
Кава спалює зайі відкладення (фото з belgusto.com.ua)

Проблема ожиріння сьогодні стоїть особливо гостро, тому вчені з усього світу намагаються знайти нові методи та шляхи до її подолання, адже зайва вага - це не лише естетична проблема. Як відомо, саме у людей з надмірною вагою набагато частіше розвиваються захворювання серця, діабет тощо.

Недавно японські дослідники представили нову розробку у сфері боротьби з зайвими кілограмами – каву для схуднення. Вона не містить ніяких шкідливих добавок чи мікроелементів і не викликає звикання, говорять розробники.

Спеціалізована кава для бажаючих схуднути вже зовсім скоро з'явиться на ринку Японії, а в разі успіху надійде в продаж й у інших країнах світу. Весь секрет жироспалючої сили цього напою -в підвищеному вмісті хлорогенової кислоти, що досягається завдяки тривалому обсмажуванню кавових зерен. Зерна кави для схуднення обсмажують вдвічі довше, ніж у випадку з виробництвом звичайного напою. Як відомо, хлорогенова кислота є потужним антиоксидантом, який дозволяє швидко та ефективно худнути.

Виходить, що кава активізує природні сили нашого організму, запускаючи процеси спалювання жирів. Як результат - з зайвими кілограмами можна розпрощатися швидко та назавжди.

Напій уже пройшов практичні випробування. В експерименті японських дослідників взяли участь більше сотні добровольців обох статей, в яких було діагностовано ожиріння різних ступенів. Експеримент тривав протягом дванадцяти тижнів. Протягом цього часу піддослідним пропонували щодня випивати по 185 міліграмів нового сорту кави. В результаті у більшості учасників експерименту вага знизилася; деякі піддослідні скинули близько 1,5 кг. Всього через місяць після початку експерименту близько 25% добровольців повідомили про схуднення, через два місяці систематичного вживання напою вже половина учасників експерименту помітили, що втратили вагу, а до кінця дослідження схудли 72% піддослідних.

Для того, щоб знизити кількість оксидів, що виділяються при тривалому смаженні використовується спеціальна інноваційна технологія, яка дозволяє нейтралізувати шкідливий вплив цих оксидів на організм людини.

До речі, кава для схуднення на сьогоднішній день вже випускається кількома торговельними марками, проте механізм її дії зводиться до виведення зайвої рідини з клітин нашого організму і практично ніяк не впливає на процеси спалювання жирних кислот.

Джерело: http://www.infox.ru/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.