Німець розплатився за цигарки банкнотою неіснуючого номіналу Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2013 23:45 · Розділ: Авто-мото

Всім людям властиво помилятися. Часом ці помилки можуть бути трагічними, часом неважливими, а іноді й зовсім-таки кумедними. І можна собі лише уявити реакцію фальшивомонетників, які зрозуміли, що помилилися, і купюри, які могли принести мільйони, - всього лише папір… Хоча, скоріше за все, банкнота, про яку піде мова нижче, стала результатом чийогось жарту, при цьому жарту, варто відзначити, доволі-таки вдалого.

Курйозний випадок, в центрі якого опинилася купюра, якої не існує в обігу, стався в Німеччині – тут мешканець міста Дюльмен, 41-річний чоловік, ім’я якого преса не розголошує, розплатився за покупки в тютюновому кіоску банкнотою неіснуючого номіналу в тридцять євро. За словами чоловіка, сталося це в результаті помилки. Він купив цигарки, нічого не підозрюючи, а почувши в новинах про унікальну купюру, зрозумів, що сталося, й одразу подався в поліцію. З чистосердним зізнанням…

Німець розповів правоохоронцям цікаву історію: за його словами, він знайшов гроші на пляжі, неспішно прогулюючись зі своє сім’єю. Чоловік одразу ж зрозумів, що гроші - підробка, проте підібрав купюру саме через її унікальність – вона видалася йому кумедною. А щоб діти не зайшли та не знищили банкноту, чоловік сховав гроші в гаманець….

Повертаючись додому, мешканець Дюльмена вирішив купити цигарки, і, очевидно, розплатився знахідкою. В магазині помітили незвичайність банкноти неодразу, а з’ясувавши, що вона несправжня, представники торгової точки одразу звернулися в поліцію та зв’язалися з представниками ЗМІ.

Купюри в тридцять євро не існує (фото з сайту www.ricardo.com.ua)
Купюри в тридцять євро не існує (фото з сайту www.ricardo.com.ua)

Почувши по новинах про купюру, яка перебувала в незаконному обігу, чоловік вирішив не затягувати й одразу розповісти всю правду, щоб часом на нього не впали підозри. До речі, поліція схильна вірити в історію, яку розповів німець. На даний час йому не висувають жодних звинувачень, проте правоохоронці зобов’язані передати матеріали справи в прокуратуру адміністративного округу Мюнстер для здійснення подальшої перевірки. Отож невідомо, чи закінчиться ця історія так само кумедно, як і починалася…

У даному контексті нагадаємо, що в Євросоюзі банкноти випускаються номіналом в 5, 10, 20, 50, 100, 200 та 500 євро.

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.