YouTube і Google виявилися лідерами з пропаганди самогубств Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2013 21:51 · Розділ: Життя

Фото з slon.ru
Фото з slon.ru

В результаті ретельного аналізу пошукових систем та Інтернет-контенту, російські фахівці дійшли висновку, що YouTube і Google пропагують самогубства. Так, вони виявилися лідерами серед пошукових систем, що містять заборонену інформацію та відеофайли з пропагандою суїциду.

В результаті перевірки пошукова система Google отримала 53 постанови про видалення забороненої інформації, тоді як відеохостинг YouTube - 61.

За словами представників відомства, що займається контролем контенту, обидва ресурси замість того, щоб зайнятися вирішенням проблеми з розміщенням шкідливої інформації, навпаки, активно протидіють державі, яка намагається видалити з загального доступу шкідливі дані.

Так, повідомляється, що хостинг «YouTube» відмовлявся видаляти відеоурок під назвою «Як різати вени» протягом цілих трьох місяців.

При цьому зауважується, що, за твердженням аналітиків ринкового сектора, тексти та зображення, що привертають увагу відповідних органів, є своєрідними пастками для держави, адже вони не містять серйозних даних, а є пародіями на інструкції з проведення самогубства, вживання наркотиків та на дитячу порнографію.

Нагадаємо, що всього лише в листопаді минулого року відеосервіс Youtube був виключений зі списку заборонених сайтів.

До речі, проблема пропаганди суїцидів хвилює багатьох росіян. Це й не дивно, адже у контексті дитячих та підліткових самогубств кожен починає хвилюватися за долю своїх дітей. Недавно, для прикладу, уральські батьки звернулися до Володимира Путіна з проханням припинити продажі японських коміксів «Зошит смерті». Вони вважають, що ця серія шкодить психіці їхніх дітей.

Поштовхом до загострення невдоволення коміксами стала смерть тринадцятирічної дівчинки, читачки коміксів – наприкінці лютого цього року вона наклала на себе руки. За словами батьків дівчинки, саме «Зошит смерті» став причиною самогубства їхньої доньки, оскільки інших причин для скоєння цього злочину вони не знають.

«Зошит смерті» - японський комікс, що ліг в основу кількох серіалів та фільмів. Його герой – японець, що отримав надприродну здатність безкарно вбивати інших людей. Однак цю здатність герой вирішив використовувати в ім’я добра – він вбиває злочинців. Проте його таємнича особа зацікавлює поліцію, і розслідування справи доручають одному з кращих детективів світу. Протистояння детектива та головного героя і є основною частиною оповіді. На сьогоднішній день всього налічується 12 томів цього коміксу, і всі вони перекладені російською.

Джерело: http://www.km.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.