Найшвидший домашній Інтернет в світі - у Японії Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2013 13:13 · Розділ: Нові технології

У Японії - найшвидший Інтернет (фото з lenta-ua.net)
У Японії - найшвидший Інтернет (фото з lenta-ua.net)

Без доступу до Інтернету уявити сучасне життя практично неможливо. Він замінив нам телевізор та радіо, став прекрасним засобом спілкування, чудовою розвагою, а також помічником у виконанні різного роду повсякденних завдань. Однак на сьогоднішній день, на жаль, далеко не все населення Землі має однаково якісний доступ до Інтернету. Цього не скажеш про Японію – тут користувачі, як виявилося, отримують найбільш швидкісий Інтернет для домашнього користування в цілому світі.

Швидкість доступу, яка рівняється 2 Гб/сек, пропонує компанія So-net Entertainment – японський Інтернет-провайдер, що є дочірнім підприємством знаменитої компанії Sony. Цей показник є найвищим у світі підключенням для домашнього користування. Технологія передачі даних за допомогою оптоволокна постачається в межах пакета "Nuro", щомісячна абонентна плата за який складає 50 доларів.

Абонентська плата включає в себе вартість оренди модуля обладнання ONU (optical network unit), розробленого спеціально для роботи на надвисоких швидкостях. Ці модулі використовуються, як правило, в будинках і офісах, а служать вони для перетворення сигналів з оптоволоконних ліній в сигнали широкосмугової дротової локальної мережі, яка й дозволяє підключитися до Інтернету всім пристроям-абонентам.

При цьому нові оптоволоконні мережі компанії So-net Entertainment використовують стандарт GPON (Gigabit-capable Passive Optics Networks), що робить можливою передачу даних на швидкості до 2.488 Гб/сек в обидві сторони. Проте, незважаючи на таку швидкість Інтернету, більшість користувачів не зможуть оцінити її по достоїнству, адже вона несумісна з обмеженими можливостями переважної більшості мережевих пристроїв, таких як комутатори та мережеві плати.

У даному контексті зауважимо, що Японія на сьогоднішній день є другою країною в світі за поширеністю оптоволоконних мереж і підключень. Цьому сприяє доволі вигідна програма урядової підтримки. Як результат – на сьогоднішній день до оптоволоконних мереж у Японії підключені 25% квартир та будинків, і лише в ОАЕ цей показник набагато вищий - 70 відсотків від загальної кількості усіх підключень.

Поки що пакет "Nuro" доступний лише в Токіо та шести префектурах, що оточують місто. Це пояснюється тим, що більшість населення в Токіо та інших густонаселених районах мешкають в умовах щільно заповнених будівель, а це суттєво полегшує прокладання магістральних оптоволоконних каналів.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.