Durex представила нижню білизну, яка дозволить займатися сексом через смартфон Автор: lesya · Опубліковано: 25.04.2013 16:29 · Розділ: Нові технології

Віртуальний світ поглинає реальний, і з кожним днем все нові речі оточуючої дійсності переміщуються в уявний простір, дарований нам комп’ютерами та новим технологіями. Схоже, тепер черга дійшла і до сексу – відомий на увесь світ виробник презервативів Durex представив світові свою нову розробку – білизну для віртуального сексу, управління якою відбуватиметься за допомогою смартфону.

Так, австралійська філія виробника контрацептивів Durex презентувала новий експериментальний продукт у сфері безпечного сексу. Це високотехнологічна нижня білизна, призначена для представників обох статей, яка дозволяє партнерам займатися віртуальним сексом, «торкаючись» один до одного за допомогою дотику до екрану смартфона, оснащеного спеціальною програмою.

Досить незвична гра, розроблена австралійцями, отримала назву Fundawear. Її позиціонували як «майбутнє любовних ігор». Додаток до смартфону дозволить закоханим, що знаходяться за тисячі кілометрів один від одного, зробити розлуку не такою нестерпною – спеціальна білизна та програма на смартфон зроблять можливим незабутній еротичний масаж, а спостерігати за партнером можна буде через інтернет-камеру.

Пристрій працює з використанням особливостей серверу Amazon, що роблять можливою передачу дотиків в будь-яку точку Землі в режимі реального часу. За твердженням розробників, їхня білизна передає інтенсивність та напрямок рухів з дуже високою точністю.

«Дражніть, лоскочіть та солодко мучте, навіть коли ви на відстані», - говориться в одному з рекламних слоганів. А рекламне відео на YouTube демонструє, як молоді люди на ім'я Нік і Дені весело тестують цей зворушливий пристрій.

Розроблений австралійцями продукт потребує вдосконалення, отож компанія виступила із закликом до інших сміливих пар, щоб ті взяли участь у тестуванні. Бажаючі можуть зв’язатися з експериментаторами через мережу Facebook.

Зауважимо також, що австралійський проект - не перший у сфері віртуального сексу. Трохи раніше японці створили високотехнологічний гаджет під назвою Lovepalz, основне призначення якого – доставляти сексуальне задоволення партнерам (і собі, звісно) за допомогою Інтернету. Пристрій складається з двох секс-іграшок – «Зевса» - для нього та «Гери» - для жінок. Обоє партнерів роблять з іграшкою те, що робили б і за відсутності Інтернету, ось лише інформація про швидкість, інтенсивність та ритм передається в спеціальний сервіс, звідки зчитується іншою іграшкою на тому кінці лінії та інтерпретується відповідним чином, підтримуючи встановлені ритм, швидкість, силу тиску тощо.

Джерело: http://gazetasng.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.