В Саудівській Аравії відкрили центр для терористів Автор: lesya · Опубліковано: 25.04.2013 16:14 · Розділ: Авто-мото

Терористам дозволять проходити спа-процедури (фото з trinixy.ru)
Терористам дозволять проходити спа-процедури (фото з trinixy.ru)

Більшості з нас язик не повернеться назвати терористів людьми – мовляв, безжалісні вбивці, на совісті яких тисячі безневинних життів не мають права так називатися. Однак є такі, хто вбачає в них не просто людей, а борців за певні ідеали та переконання. А в деяких країнах для них створюють навіть спеціальні центри, де взяті у полон терористи можуть скористатися послугами тренажерного залу та пройти спа-процедури.

Цими днями такий центр відкрився в Саудівській Аравії, а його основне призначення - в реабілітації бойовиків Аль-Каїди. За даними Reuters, вже в недалекому майбутньому ще три таких комплекси планують відкрити на півночі, сході та півдні країни.

Реабілітаційний центр для взятих в полон або заарештованих бойовиків Аль-Каїди було відкрито в Ер-Ріяді. До послуг терористів - психологічні консультації професіоналів, спа-процедури та тренажерний зал.

Інформація про це з’явилася на сторінках видання Agence France-Presse. Повідомляється, що комплекс був збудований з ініціативи та за підтримки принца Мохаммеда бін Найефа.

Реабілітаційний «терористичний» центр, розташований в Ер-Ріяді, розкинувся на площі, еквівалентній території десяти футбольних полів. Розрахований він на одночасне перебування 228 осіб. Всього в комплексі налічується дванадцять будівель, кожна з яких прийматиме по дев’ятнадцять ув'язнених. Якщо терористи поводитимуться добре, їм дозволять проводити деякі вихідні зі своїми сім’ями.

Зауважимо, що подібний центр – не перший для Саудівської Аравії. Перший такий заклад відкрився у Джидді, однак столичний комплекс відрізняється від нього розкішними умовами для проживання. Близько трьох тисяч бойовиків та екстремістів, взятих у полон в Саудівській Аравії, повинні пройти через ці центри перед тим, як їх випустять на свободу.

Як уже зазначалося, найближчим часом планують відкрити ще три аналогічних комплекси на півночі, сході та півдні країни.

У даному контексті зазначимо, що Мохаммед бін Найеф, член королівської сім'ї Саудівської Аравії, на чиї кошти й було збудовано центр, на сьогоднішній день займає пост міністра внутрішніх справ країни. Саме під його керівництвом проходило придушення місцевої секції Аль-Каїди після того, як терористична група провела кілька атак в 2003-2006 роках, наслідками яких стала смерть 150 саудівців та іноземців. Більше того, в 2009 році принц сам пережив атаку терориста-смертника.

Джерело: http://korrespondent.net

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.