Щасливий шлюб псує фігуру, з'ясували вчені Автор: lesya · Опубліковано: 23.04.2013 10:29 · Розділ: Краса і здоров'я

Фото з www.goodhouse.ru
Фото з www.goodhouse.ru

Цікаве дослідження провели нещодавно вчені, результати якого доводять, що люди, які знайшли щастя в шлюбі, починають набирати вагу швидкими темпами. Такого висновку дійшла Андреа Мельтзер з Південного методистського університету.

Так, за даними статистики, люди, в яких щасливо склалося сімейне життя, починають повніти, тоді як особи, незадоволені своїми сімейними відносинами, менше схильні до набору зайвої ваги. Головна причина цьому, пояснюють психологи, у хороших взаєминах в сім’ї. Вони, виявляється, знижують особистісну мотивацію: люди розуміють, що їм більше не потрібно привертати увагу протилежної статі, тому перестають стежити за собою, а рентген позвоночника и грудной клетки треба робити регулярно треба робити регулярно, так стверджує сайт http://www.st17.ru/poliklinika/konsultativnyj-lechebno-diagnosticheskij-centr/rentgen/rentgen-pozvonochnika-i-grudnoj-kletki/

Зауважимо, що наявність зв’язку між набором зайвої ваги та вступом в шлюб вчені помітили й раніше. При цьому у випадку розлучення більшість людей худнуть. Вчені наголошують на тому, що неодноразові наукові дослідження демонструють наступне: люди сімейні живуть довше та провадять корисніший спосіб життя, ніж самотні особистості, отож однозначні результати зробити у даному випадку важко.

Що ж стосується того, чим саме шлюб корисний для здоров’я, то вчені називають кілька причин. По-перше, ваш партнер ретельніше стежитиме за тим, щоб ліки приймалися вчасно та систематично, ніж це робитимете ви самі. Та й похід до лікаря отримає подвійну мотивацію. Все це сприяє тому, що стан їхнього здоров’я покращується.

Якщо на об’єми вашої фігури шлюб може впливати, то на лінь – аж ніяк, переконують дослідники з університету Міссурі. Виявляється, те, чи людина лінива, чи роботяща, зумовлюється генетично.

Дане твердження перевірялося на щурах. Протягом шести днів піддослідні крутили колесо, в той час як вчені проводили за ними відповідні спостереження. На другому етапі експерименту вони відібрали 26 найбільш працьовитих щурів і 26 найбільш ледачих і схрестили їх усередині кожної групи. Через десять поколінь вчені повторили експеримент, в результаті чого з’ясувалося, що нащадки роботящих особин бігли в десять разів більше, аніж нащадки ледарів.

За словами Майкла Робертса, який і проводив, вчені виявили 36 генів, які можуть бути визначальними у формуванні мотивації до фізичної діяльності. Фахівці з’ясували, що лінь може передаватися генетично.

Тепер вчені вивчатимуть вплив кожного гена на мотивацію окремо, адже результати дослідження могли б допомогти у вивченні додаткових причин ожиріння. Як відомо, патологічна лінь – одна з основних причин набору зайвої ваги.

Джерело: http://www.point.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.