Названо найбільш небезпечні комп'ютерні програми Автор: lesya · Опубліковано: 22.04.2013 19:26 · Розділ: Нові технології

Інтернет – штука, без сумніву, вельми корисна, але разом з цим і вкрай небезпечна. Окрім сумнівного контенту,який так чи інакше чинить вплив на психіку користувачів. Інтернет-ресурси рясніють рекламою товарів та послуг, спрямованих на викачування грошей з довірливих громадян. Попастися на вудочку шахраїв – раз плюнути, особливо людям старшого віку. Крім того, використовуючи схильність багатьох людей до азарту, спритні умільці заповнили Мережу іграми, в які можна грати на гроші, тощо. Однак все це більше залежить від особистості самого користувача – якщо людина не піддається впливові сторонньої думки, то й стати жертвою інтернет-шахраїв їй, скоріше за все, не доведеться.

Інша ситуація з програмами. Часом популярне безкоштовне ПЗ становить серйозну загрозу для вашого комп’ютера, несучи в собі чимало вірусних компонентів.

Нещодавно фахівці вирішили скласти рейтинг найбільш небезпечних програм, доступних для безкоштовного скачування в Інтернет. Рейтинг складався на основі тестування найпопулярніших програм, яке проводилося спеціалістами.

В результаті з’ясувалося, що навіть ті програми, про які чули та знають практично всі, хто хоч трохи знайомий з Інтернетом, можуть серйозно зашкодити вашому комп’ютеру. Перші три позиції у цьому своєрідному рейтингу дісталися програмам Adobe.

Так, беззаперечне лідерство у рейтингу дісталося безкоштовній програмі Adobe Reader, яка широко використовується в роботі з різними документами, збереженими як в звичайному форматі, так і у форматі PDF. Можливість уразливості цієї програми сягає 40.87%. На другому і третьому місцях рейтингу опинилася програма Adobe Flash Player – як відомо, нею користуються практично всі, хто користується самим Інтернетом. Згідно з даними Kaspersky Labs, отриманими в результаті ретельного аналізу останніх версій цих програм, рівень уразливості плеєра Adobe Flash Player сягає 31.23%.

До переліку не потрапили читы warface, отож любителі цієї гри можуть не хвилюватися з приводу безпеки свого комп’ютера.

Що ж стосується рейтингу найбільш небезпечних програм, то, як і в минулі роки, на четвертому та п’ятому місцях опинилася програма «Віртуальна машина Ява». Цей продукт піддається атакам в 23.17% випадків. Потрапили до ганебного списку і продукти знаменитої компанії Microsoft, зокрема пакет програм «Офіс 2010». У Microsoft восьме місце з показником в 9.06%.

Знайшлося місце в списку і для плеєра Winamp, якому з показником у 9.30% судилося стати сьомим, а на шостій сходинці рейтингу розташувався продукт від Apple під назвою QuickTime – рівень його уразливості сягає 12,61%.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.