Топ-7 найбезглуздіших смертей Автор: lesya · Опубліковано: 22.04.2013 09:04 · Розділ: Цікаві факти

В більшості випадків смерть настає несподівано. Проте іноді вона, здається, глузує з людей, адже померти так, як герої нашої статті, не хотів би, напевне, ніхто. Хоча вмирати іншими способами також не дуже хочеться, а вже як до цього дійде справа, то, скоріше за все, вже буде однаково, що стало причиною нашого відходу в потойбіччя.

Вкрай безглуздою смертю загинув 70-річний мешканець Італії Армандо Пінеллі, який протягом тривалого часу сперечався зі своїм сусідом, кому ж дістанеться облюбоване стариганами місце на стільці в затінку від пальми. Суперечку врешті-решт виграв Пінеллі, однак довго посидіти на стільці йому не судилося – дерево несподівано впало на нього, завдавши травм, несумісних з життям.

Якщо б не загибель головного героя, то наступна історія могла б видатися смішною. Сталася вона у Нью-Йорку. Там одного разу чоловік потрапив під колеса автомобіля, однак не постраждав зовсім. Але тут з’явився випадковий перехожий, що порадив чоловікові прикинути травмованим, зажадавши від водія компенсації. Жага до наживи взяла своє, та коли «постраждалий» знову ліг під колеса авто, машина рушила і його переїхала.

Замислюватися над складними питаннями типу «чи є на світі кохання та щастя» або «у чому сенс життя», не варто. Необхідно просто жити, не забиваючи собі голову всілякими дурницями, інакше можна з самим життям розпрощатися, так і не зрозумівши його суті. Яскравим підтвердженням цього стала доля чешки Віри Червак, яка запідозрила свого чоловіка у зраді. Впавши у відчай, мешканка Праги кинулася з вікна третього поверху, і впала… прямо на свого чоловіка. Жінку врятувати вдалося, а от «зрадник» загинув на місці трагедії.

А як вам смерть альпініста-ветерана Жерара Омелі, який за життя здійснив не менше шести підйомів на найвищу вершину світу, а загинув у себе вдома, впавши з табуретки тоді, коли вирішив вкрутити перегорілу лампочку?

Або Аделаїда Магнозо, яка у свої вісімдесят загинула не від старості, а від того, що її ліжко, яке витягувалося на ніч з шафи, несподівано спружинило, повернувшись у вихідне положення та поховавши у шафі злощасну пенсіонерку.

Не менш безглуздою смертю помер один південнокорейський рибалка - його вбив його ж власний улов. Ні, чоловік не отруївся рибою, та й кістка не застрягла в його горлі, просто рибина, яку той збирався патрати, махнула хвостом, влучивши у ніж, що розпоров чоловікові живіт та розпанахав груди. Той помер на місці.

І ще один випадок яскраво демонструє, яку небезпеку таїть в собі надмірна цікавість. Носа відривати вам, зрозуміло, ніхто не буде, а ось життям поплатитися можна. Це добре знають мешканці В’єтнаму, які одного разу зібралися на мості, щоб глянути, як накладатиме на себе руки молода дівчина, що впала у відчай від життєвих негараздів. Всього на мості в'єтнамського міста Хошимін зібралося близько п’яти десятків цікавих, і міст не витримав - завалився. Всі попадали в річку, дев’ять осіб загинуло. Та що найцікавіше: дівчину вдалося врятувати…


Інші новини розділу