Найпопулярніші напої Чехії Автор: lesya · Опубліковано: 22.04.2013 07:20 · Розділ: Цікаві факти

Фото з www.oprage.com
Фото з www.oprage.com

Чехія – та країна, в якій ніколи не було нестачі туристів. Це й не дивно, адже краса цього місця не може залишити байдужим практично нікого, хто відвідав його хоча б раз за життя. Чого варта одна лише Прага зі своїми старовинними кривенькими вуличками, від яких так і віє атмосферою вікової давнини.

Чехія обов’язково сподобається тим, хто полюбляє з головою зануритися в наше минуле, однак не книжне та нуднувате, а в справжнє, від якого віє незламним духом боротьби наших предків. Так, тут можна знайти силу силенну замків, які чудово збереглися до наших днів.

Приваблює Чехія й іноземних студентів, який цікавить доступне образование в Праге. Ну і, звісно, не залишить байдужим ця країна любителів пінного хмільного напою, а також істинних цінителів вишуканого алкоголю в цілому. Так, в Чехії, окрім пива, яке прославило країну на увесь світ, є чимало напоїв, що стали національними. Про них і піде мова.

Виявляється, чехи полюбляють різні настоянки на травах. Одним із найпопулярніших місцевих напоїв є знаменитий в цілому світі абсент. Міцність цього напою в залежності від виду коливається в межах 60 -70 градусів, однак вміст наркотичної речовини туйону в сучасному абсенті набагато нижчий, ніж за часів Пікассо. В Празі можна скуштувати класичний абсент «King of Spirit», проте й заплатити за нього доведеться чимало. Є можливість спробувати й спеціальний червоний абсент.

Якщо ж абсент вам не до вподоби, віддайте перевагу чеській горілці з коноплею. Проте любителям гострих та небезпечних відчуттів слід пам’ятати, що, незважаючи на інтригуючу назву, натуральні зерна конопель, на яких настояний напій, галюцинацій не викличуть.

Славиться Чехія й іншим напоєм - Бехеровкою. Бехеровка – це настоянка, в основі якої кілька десятків різних трав. Незважаючи на те, що напій аж ніяк не назвеш легким (його міцність не поступається традиційній горілці), п’ється він м’яко та легко – трави додають бехеровці вишуканості та неповторного аромату.

Серед вин у Чехії варто спробувати так званий бурчак – вино, яке тільки-но перебродило. До речі, чехи вміють робити вино – чеські вина конкурують з відомими на увесь світ італійськими та французькими напоями. Особливо смачні так звані льодові вина, виготовлені з вина, зібраного після перших заморозків. Цінителям вина варто скуштувати серію під назво «Людмила», вино «Блакитний Португал», «Синє руландське» тощо.

Найпопулярнішим лікером Чехії є «Магістр», настояний на 40 трав. Проте якщо ви не любитель солодкого, краще його не куштувати.

Ну і, звісно, самогон – яка ж країна може обійтися без цього культового для кожного народу напою? В Чехії самогон готують зі слив, абрикосів, волоських горіхів, груш та інших речей, а його міцність часами сягає 56 градусів.


Інші новини розділу