Найбезглуздіші бізнес-ідеї, що принесли своїм авторам мільйони Автор: lesya · Опубліковано: 18.04.2013 21:06 · Розділ: Цікаві факти

Окуляри для собак (фото з 4lapy.by)
Окуляри для собак (фото з 4lapy.by)

Всім відомо, що в основі будь-якого бізнесу лежить бізнес-ідея, пошук якої може стати по-справжньому проблематичним. Невже можна придумати щось нове в наш час, коли розмаїття товарів та послуг дійшло, здавалося б, до неможливої межі? І щоб це «щось» ще й приносило гроші, при цьому немалі? Виявляється, можна: часом вкрай безглузді на перший погляд ідеї розкручуються такими темпами, що можуть спантеличити навіть самих авторів бізнес-проекту.

1. Вкрай неординарний бізнес вирішив організувати колишній юрист Ноель Бідерманн – він відкрив сайт знайомств. Що тут оригінального, спитаєте ви? А те, що користувачами цього сайту можуть ставати виключно одружені чоловіки та жінки, або ж заручені особи.

Основне гасло ресурсу, відкритого, до речі, щасливим! сім’янином, - "Життя коротке. Вступай у зв'язок". Якою б аморальністю не тхнуло від цього сайту знайомств, свою справу він зробив: більше трьох мільйонів користувачів принесли Бідерманну мільйони доларів…

2. Люди просто повинні дбати про чистоту навколишнього середовища, а ось собаки та кішки чомусь цього не розуміють. В результаті вони здатні перетворити на туалет будь-який газон чи тротуар, який прийдеться їм до душі. А господарям, щоб уникнути штрафу, доводиться прибирати сліди життєдіяльності своїх вихованців. Не дуже приємно, погодьтеся.

І ось тут за справу взявся Меттью Осборн зі штату Огайо, який заснував сервіс Pet Butler. В далекому 1987 Мет навіть не підозрював, що компанія, яка пропонуватиме послуги з прибирання екскрементів за собаками під час прогулянки, принесе йому мільйони.

3. Виявляється, братам нашим меншим також заважає яскраве сонце. І цим вирішили скористатися американці Кен і Роні ді Луло. Помітивши одного разу, що їхній собака мружиться на сонці, вони вирішили спробувати створити сонцезахисні окуляри для собак зі спеціальним кріпленням - Doggles. Ідея виявилася вдалою, і тепер винахідливі американці перетворилися на мільйонерів.

4. Заробити гроші можна й на спекуляції традиціями та віруваннями забобонних громадян. Так, у США на День подяки прийнято розламувати кісточку з'їденої індички, загадуючи при цьому бажання.

Однак чекати цілий рік – надто довго, вирішив собі Кен Ахроні, і почав виробляти кісточки бажання з пластику. Назвав він свою компанію LuckyBreak, і вона щороку приносить власнику $ 2,5 млн.

5. Одного разу американка Кім Левін зшила наволочку, насипавши всередину попкорну. Своє творіння вона нагріла в мікрохвильовій печі, отримавши в результаті теплу подушечку з ароматом кукурудзи. Ідея настільки сподобалася сусідським дітлахам, що Кім зшила їм по подушці і їм, а ще через деякий час попкорнові подушечки зробили її мільйонеркою.


Інші новини розділу