Відкриття туристичного сезону 2013 у Будві буде супроводжуватися знижками Автор: kseniya_www · Опубліковано: 18.04.2013 19:02 · Розділ: Розваги

Будва - це не просто стародавнє місто із затишними вузенькими вуличками, численними кафе, маленькими площами, казковими будиночками, магазинчиками і ресторанами. У першу чергу Будва вважається головним туристичним центром Чорногорії. Сам курорт з чотирьох боків оточений кріпосними стінами. Практично вся центральна частина узбережжя Чорногорії зайнята Будванською рив'єрою. Оскільки це місце вважається одним із самих сонячних на території Європи і Адріатики, то воно ідеально підійшло для любителів веселого і активного відпочинку. Тут життя вирує цілодобово.

Для того щоб збільшити потік туристів в приходить сезоні, туристична організація міста уклала угоду з власниками місцевих готелів про спільне проведення акції. За правилами акції кожен турист отримує знижку на проживання в будь-якому готелі Будви в розмірі 40%. І розмір знижки не залежить від того до якого класу належить готель. Таким чином, на даний момент вартість доби проживання в готелях Будви коливається в діапазоні 19-43 євро. Знижки можна отримати не тільки в готелях, але і в ресторанах та кафе міста, адже «знижкову» акцію вирішили підтримати також представники громадського харчування. Так що кожен турист, який цієї весни поринеться в гарячі тури Будвою - зможе пристойно відпочити за досить невеликі гроші.

Ініціатором проведення такої акції стала місцева влада. Представники туристичного бізнесу спільно з муніципалітетом організували акцію, щоб привернути в місто більшу кількість туристів. Як заявив Лазар Радженовіч (голова громади), цього року вони очікують, що Будванську Рів'єру відвідає не менше 1 мільйона туристів.

І такі плани є досить реалістичними. Адже на курорті можна не тільки чудово відпочити. Сюди часто приїжджають також любителі менш активного відпочинку, яких більше цікавлять місцеві пам'ятки. А подивитися тут є на що.

Основною визначною пам'яткою міста вважається Старе місто, навколо якого побудована кріпосна стіна. Розміщення Старого міста дуже цікаве - воно розміщене на півострові, що створює враження куточка середземноморської і типово венеціанської архітектури. У центрі знаходяться цитадель і три стародавні церкви: Святого Івана, Діви Марії та Святої Трійці.

Узбережжя Будви має довжину 21 км., що дозволило розмістити на ньому 17 пляжів. Найвідоміші з них: "Яз", "Могрен" і "Слов'янський пляж". А неподалік від міста можна відпочити на острові Святого Ніколи.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.