П'ять історій про тварин-злочинців Автор: lesya · Опубліковано: 17.04.2013 08:33 · Розділ: Природа

Виявляється, злочинцями стають не лише люди – часом безневинні на перший погляд тварини перетворюються у справжніх правопорушників. Деякі тварини навіть потрапляють під арешт....

1. Голуб-шпигун. Одного разу в Індії мешканець Пенджабу побачив пакистанського голуба, після чого одразу схопив його та віддав у поліцію. Як не дивно, відрізнити чужинця з-поміж натовпу місцевих голубів досить легко - пакистанські голуби вирізняються особливим забарвленням. Оглянувши птаха, поліцейські виявили кільце з написаним номером телефону та адресою. В результаті голуба звинуватили у шпигунстві та заарештували.

2. Корова-вбивця. В 2005 році трагічний випадок стався в Нігерії – тут поліцейські заарештували корову. Як з’ясувалося, тварину звинуватили у вбивстві водія автобуса, який зупинився на узбіччі, щоб справити природні потреби. Корова підкралася ззаду, збила чоловіка з ніг, почала його колоти та штовхати, в результаті чого той помер.

Більше того, злісна корова скоїла замах на життя інших перехожих, однак її швидко зловили, знешкодили та віддали під арешт.

3. Кіт-контрабандист. В’язні однієї бразильської в’язниці перетворили місцевого кота у злочинця. Кіт мешкав на території тюрми протягом тривалого часу, проте ніяких підозр адміністрації не викликав. До тих пір, поки одного разу наглядач помітив, що до живота тварини був прив’язаний мішечок. Спіймавши тварину та заглянувши всередину торбини, наглядачі виявили там мобільний телефон з зарядним пристроєм, кілька маленьких ножівок та інші інструменти. Все це стало явним свідченням того, що хтось із в’язнів готував втечу.

Згодом виявилося, що під час побачень кота підбирали члени сімей ув’язнених, а потім випускали їх до в'язниці. В результаті тварина поверталося додому з «бандероллю».

4. Папуга - учасник наркокартелю. Трагічною виявилася доля папуги Лоренцо, якому не вдалося уникнути суворого суду Колумбії. Місцеві наркоторговці навчили Лоренцо стояти на варті, отож коли раптом наближалися поліцейські, Лоренцо та ще 1700 його товаришів кричали по-іспанськи «Біжи, біжи, доки не зловили». Однак, догадавшись, у чому справа, поліцейські заарештувала Лоренцо прямо на місці злочину, вилучивши 200 одиниць зброї, крадений мотоцикл та цілу купу наркотиків.

5. Волоцюга Гоша. Одного дня життя макаки Гоші круто змінилося – його виставили за двері. Зрозумівши, що йому більше нікуди йти, Гоша зв’язався з компанією волоцюг. Коли в будинок, в якому вони мешкали, нагрянула міліція, Макака був заарештований разом з іншими бомжами.

Джерело: http://mixstuff.ru

Інші новини розділу