Правильно підібрана музика спонукає жінок до сексу Автор: lesya · Опубліковано: 16.04.2013 23:33 · Розділ: Наука

Музика збуджує сексуальне бажання (фото з www.ann.az)
Музика збуджує сексуальне бажання (фото з www.ann.az)

Томографія дозволяє вченим проводити цікаві дослідження. Нещодавно, приміром, канадським спеціалістам з Інституту неврології в Монреалі (Montreal Neurological Institute) вдалося з’ясувати, що вдало підібрана музика може зробити жінку більш покладистою в плані сексу. Так, виявляється, приємні на слух мелодії, особливо якщо вони нові, збуджують в мозку ті ж зони, що і секс.

Експеримент проводився під керівництвом доктора Валорі Салімпур (Dr. Valorie Salimpoor). За допомогою томографа було проведено спостереження за мозковою активністю добровольців, які слухали музику. І чим більше почуті мелодії подобалися піддослідним, тим сильніше реагував мозок. Ще більша активність у відповідних областях головного мозку спостерігалася тоді, коли звучав незнайомий твір, який сподобався добровольцю.

Проводячи експеримент, вчені помітили, що під час прослуховування приємних мелодій в мозку активується так званий центр задоволення - зона, активність якої підвищується в передчутті сексу та під час нього. Така реакція спостерігалася в результаті того, що в кров надходили наркотичні речовини, які виробляються нашим організмом – це викликає почуття легкої ейфорії.

Результати дослідження здивували вчених. Це вперше щось абстрактне змогло викликати настільки ж сильну реакцію, що й природні процеси, наприклад, секс. «Дивно, що людину збуджує щось зовсім абстрактне - звук, - говорить з цього приводу Валорі.

З результатів дослідження випливає, що музика є невід’ємною складовою успішних інтимних побачень, адже впливаючи на організм так, як секс, вона може стати й чудовим етапом підготовки до нього.

До речі, трохи раніше вчені з’ясували наявність ще одного зв’язку між музикою та сексом. Виявляється, музика чинить вплив на організм чоловіків, аналогічний ефекту від прийому віа-гри, допомагаючи досягти ерекції.

Справа в тому, що улюблені мелодії здатні розширювати судини на цілих 26%, а це, за словами вчених, досить багато. При цьому американські фахівці з’ясували, що музика здатна підсилювати доступ в кров окису азоту. Саме останній і є основним компонентом збудливого впливу віа-гри.

На додачу, британські дослідники з’ясували, що композиції Мадонни, Red Hot Chili Peppers і Queen підвищують витривалість чоловіків під час сексу.

Джерело: http://www.kp.ru

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.