Не тільки любов'ю... Автор: Lesly · Опубліковано: 15.07.2009 10:35 · Розділ: Суспільство

Довге та щасливе сімейне життя не є прерогативою тільки казок. Воно можливе і в реальності. Австралійські вчені, доктор Ребека Кіппен та професор Брюс Чепмен з Австралійського Національного Університету спільно з доктором Пен Ю з Департаменту з питань сім’ї, житлового забезпечення, громадських робіт та внутрішніх справ (Department of Families, Housing, Community Services and Indigenous Affairs) спробували визначити фактори, що сприяють збереженню міцних відносин між двома людьми. Як виявили дослідники, - це не тільки закоханість.

Фото взяте з сайту myopera.com
Фото взяте з сайту myopera.com

В ході дослідження, яке отримало назву "Що любов має спільного з цим?" було вивчено відносини 2500 пар, які були одружені або жили разом протягом періоду з 2001 по 2007 рік. Всі результати подаються у співвідношенні між парами, що залишилися разом і тими, що розлучилися.

Було встановлено, що чоловіки, які старші від своїх дружин на 9 або більше років у 2 рази частіше схильні до розлучень, ніж чоловіки, що одружилися до 25 років.

Діти також впливають на тривалість відносин. Так, 1/5 частина сімей, що мали дітей до одруження (незалежно, чи це їхні діти, чи від попередніх стосунків) розлучалися, порівняно з 9% пар, що не мали дітей до шлюбу. Якщо жінка хоче мати дітей, а її партнер ні, то вона також буде схильною до розлучення.

16% сімей розпадаються, якщо подібне траплялося в їхніх родинах, а пари, батьки яких жили разом розлучаються в 10% випадків.

Бідність виявилася не меншим випробуванням для подружнього життя: 16% сімей, що жили в злиднях (або, де чоловік був без роботи) розпалися, порівняно з 9% розбитих пар, що жили в статках.

Причиною розриву відносин можуть бути навіть паління чи вживання алкоголю одним із партнерів.

А домінуючим фактором, що впливає на тривалість відносин, виявилося … одруження, вірніше кількість попередніх одружень, тобто, якщо один з партнерів вже практикував розлучення, то він на 90% більш схильний повторити це, ніж той, що одружений вперше.

На тривалість та міцність відносин не впливають: кількість та вік дітей, що народилися в шлюбі, кількість років, прожитих разом, а також наявність роботи в жінки.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.