Іранський вчений створив "машину часу" Автор: lesya · Опубліковано: 15.04.2013 20:26 · Розділ: Нові технології

Тегеранський вчений на ім’я Алі Рацегі (Ali Razeghi) нещодавно запатентував свій новий винахід з багатозначною назвою «Aryayek Time Traveling Machine». 27-річному іранцю вдалося створити машину часу. Однак, на відміну від класичних приладів схожого типу (всі вони не виходили за межі фантастичних фільмів та книг), які «дозволяють» подорожувати у часі, машина Алі не віднесе вас у майбутнє, а… перенесе майбутнє у сьогодення. Винайдена технологія не дозволятиме переміщуватися у часі, а лише «зазирнути» у майбутнє.

«Машина часу» іранця Алі Рацегі являє собою пристрій, який за розмірами нагадує розміри системного блоку персонального комп'ютера. Використовуючи цілу купу надскладних алгоритмів, пристрій здатний передбачати майбутнє на цілих п’ять-вісім років вперед з дуже високою точністю. Все, що потрібно, це доторкнутися до металевого «оракула», і він розкаже, що вас чекає в найближчі роки. Рівень точності цих пророцтв сягає 98%. Розповідаючи про свій винахід журналістам, Алі Рацегі повідомив, що на сьогоднішній день на його рахунку вже 179 винаходів. За його власним зізнанням, над створенням «машини часу» він працював протягом десяти років.

Тегеранський винахідник розповів, що його дітище може бути успішно використаний урядом його країни для передбачення можливості військової конфронтації Ірану з іншими країнами, для прогнозування коливань вартості світових валют, цін на нафту та інші ресурси. «Якщо наш уряд отримає можливість зазирнути на п'ять років у майбутнє, він зможе підготуватися заздалегідь до майбутніх проблем, які загрожуватимуть державі дестабілізацією. Можливо, через деякий час, ми й продамо «машину часу» іншим державам, однак лише після того, як переконаємося в її працездатності та налагодимо масове виробництво», - говорить він.

Іранець Алі Рацегі (фото з сайту http://www.newspedia.it)
Іранець Алі Рацегі (фото з сайту http://www.newspedia.it)

Проте на даний час «машини часу», розробленої Алі Рацегі, в реальності не існує. Нема навіть добротного експериментального зразка. «Основною причиною, чому я не почав виготовлення «машини часу» є те, що в протилежному випадку китайці моментально вкрадуть цю ідею і почнуть випускати свої «машини часу» мільйонами екземплярів» - говорить Алі Рацегі. Що ж, можливо, саме таку перспективу намалювала Алі Рацегі його винахід…

Джерело: http://www.dailytechinfo.org/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.