Британці назвали найбагатших музикантів Автор: lesya · Опубліковано: 15.04.2013 16:14 · Розділ: Музика

Цими днями співробітники популярного видання Sunday Times вирішили зазирнути в гаманці всесвітньо відомих музикантів, назвавши найбагатших серед них.

В результаті було складено рейтинг найбагатших музикантів сучасності, лідерство в якому дісталося знаменитому британцю Серу Полу Маккартні. За даними експертів, його статок на сьогоднішній день оцінюється в 680 мільйонів фунтів стерлінгів - близько мільярда доларів.

Однак всі ці гроші музикантові не належать – складаючи рейтинг, експерти додали до списку маєток нової дружини виконавця, американки Ненсі Шевелл, яка поповнила сімейний бюджет на суму в 150 мільйонів фунтів стерлінга, що в перерахунку на американські долари становить 225 мільйонів.

Упорядники рейтингу у даному контексті нагадують, що ім’я Пола Маккартні значиться в цьому списку починаючи з 1989 року, коли «скромний» статок зірки становив всього 80 мільйонів фунтів (120 мільйонів доларів).

На другій сходинці рейтингу найбагатших музикантів світу розташувався Ендрю Ллойд Вебер, який володіє статком в 620 мільйонів фунтів – до мільярда доларів йому треба ще трохи назбирати. Третє місце дісталося ірландській рок-групі U2 зі статком в 520 мільйонів фунтів стерлінгів або 750 мільйонів доларів.

Потрапила до списку Вікторія Бекхем, яка ділить 200 мільйонів фунтів (300 мільйонів доларів) зі своїм чоловіком-футболістом. Значиться тут й ім’я Міка Джаґґера.

Серед найбагатших музикантів сучасності опинився й рок-музикант Оззі Осборн разом зі своєю дружиною телезіркою Шерон, а також соліст групи Coldplay Кріс Мартін – його статок оцінювали також разом зі статком знаменитої дружини Гвінет Пелтроу.

Виявляється, добряче заробляють і молоді музиканти. Статок Адель, яка очолила список молодих музикантів-мільйонерів, оцінюється в 30 мільйонів фунтів (45 мільйонів зелених). Всього за минулий рік співачка заробила 15 мільйонів доларів. Успішній кар’єрі Адель не завадили ні народження дитини, ні складна операція. За твердженням експертів, чимало прибутку Адель принесла пісня «Скайфол» з однойменного фільму про Джеймса Бонда, за яку співачка отримала «Оскара».

Не доводиться голодувати й Шеріл Коул з групи Girls Aloud - статок зірки оцінюють в 14 мільйонів фунтів, що дозволило їй розташуватися на другому місці списку молодих музикантів-мільйонерів.

Третю сходинку зайняли учасники колективу One Direction, кожен з яких володіє статком в п'ять мільйонів фунтів (сім з половиною мільйонів доларів)

Джерело: http://gazetasng.ru/

Інші новини розділу