Найбільш незвичні спеціальності в коледжах та ВУЗах світу Автор: lesya · Опубліковано: 12.04.2013 20:11 · Розділ: Освіта

Всі ми знаємо, що система освіти кожної держави має свої особливості, проте в світі є заклади, які по-справжньому вражають спрямованістю своїх навчальних процесів. Нам навчання в таких школах може видатися якщо і не безглуздим, то вже точно дуже незвичним.

Так, для прикладу, в Австрії функціонує спеціальна школа, де учнів навчають навикам сексу. Стати студентом цього навчального закладу може кожен, кому виповнилося 16 років. Студенти обох статей протягом навчання зобов’язуються проживати в шкільному гуртожитку, де їм належить разом виконувати домашні завдання. Після закінчення курсу навчання студенти отримають диплом.

Якщо ви гадаєте, ніби замок Хогвардс із «Гаррі Поттера» - чистісінької води вигадка, то ви глибоко помиляєтеся – у штаті Каліфорнія у США функціонує школа магії. Директор закладу - Оберон Зелл Рейвенхарт - все своє свідоме життя присвятив вивченню темної магії, а тепер він вирішив поділитися своїми знаннями з учнями.

Як бачите, у нас більш традиційне уявлення про процес навчання – і навіть такі спеціальності, як, приміром, сопромат, якщо і є для когось незрозумілими, то принаймні їх вивчення цілком мотивоване. Без того ж таки сопромату не обійтися, наприклад, при створенні різного роду інженерних проектів.

Однак те, чому навчають у наступному коледжі, не просто дивне, але й у нашій державі незаконне – один з коледжів штату Мічиган навчає студентів вирощувати… марихуану. Заклад носить назву Med Grow Cannabis College. Щоправда, викладачі та дирекція закладу наперебій твердять, ніби марихуану тут вирощують виключно в медичних цілях. Курс навчання триває шість тижнів, за нього доведеться заплатити майже п’ять сотень доларів.

Разом з тим, цікаві спеціальності студентам пропонують і серйозні заклади. Одна ліверпульська академія, наприклад, пропонує навчання на спеціальності «Бітлз, поп-музика та суспільство». В рамках курсу навчання студенти досліджують вплив легендарної групи на всю культуру Заходу.

В нашому житті є безліч речей, виконувати які ми вміємо, здається, від самого народження. Щось таке, як їсти й пити, прокидатися зранку чи, наприклад, дихати. І якщо хтось до таких речей може віднести нарізку м’яса (ми хоч і не нарізаємо м’ясо з самого дитинства, все ж і особливого навчання цьому ремеслу не потребуємо), то дарма. Щоб нарізати м’ясо вміло та професійно, необхідно закінчити коледж Eastern Oklahoma State College.Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.