Вчені з'ясували, які розміри чоловічого достоїнства жінки вважають ідеальними Автор: lesya · Опубліковано: 10.04.2013 16:46 · Розділ: Наука

Цікаве та, скажімо так, доволі особливе дослідження провели нещодавно австралійські вчені, які поставили за мету з’ясувати, чи дійсно розміри чоловічого достоїнства визначають рівень привабливості чоловіка в очах представниць протилежної статі. І виявилося, що це й справді так. І причина тому – все та ж еволюція.

Результати дослідження, проведеного фахівцями трьох університетів Австралії, опубліковані на сторінках журналу Proceedings of National Academy of Sciences.

Отримані результати вчені пояснюють наступним чином. Вже давно відомо, що однією з форм природного відбору є так званий статевий відбір. Причина цього явища криється в жорсткій конкуренції. Як правило, статевий відбір передбачає боротьбу двох самців за право оволодіти самкою. Шанси у цій боротьбі мають найбільш «яскраві» представники виду. Це й призвело до появи таких чоловічих «прикрас», як хвости у павичів, роги в оленів чи гребінці в півнів.

На пристосованість до умов навколишнього середовища вони аж ніяк не впливають, однак успішне продовження роду без цих елементів просто неможливе.

Озброївшись цими знаннями та провівши своє власне дослідження, вчені під керівництвом Брайана Моца з Австралійського національного університету в Канберрі дійшли висновку, що еволюція розмірів пеніса чоловіків в ті часи, коли людство ще не користувалося одягом, управлялася уподобаннями представниць прекрасної статі.

Дослідження проводилося наступним чином. Спершу вчені, використовуючи програму 3D-моделювання, створили модель чоловіка, зовнішні характеристики якого можна було змінювати. Серед цих зовнішніх характеристик – ріст, вага, розмір пеніса та інших частин тіла. Використовуючи цю модель, вчені створили зображення, змінюючи різні властивості тіла чоловіків, після чого провели опитування серед жінок. Учасниць експерименту попросили оцінити красу кожного з чоловіків за семибальною шкалою. Всього в опитуванні взяло участь більше сотні жінок різного віку та расової приналежності.

В результаті виявилося, що моделі чоловіків з великими дітородними органами практично в усіх випадках отримували вищі оцінки, ніж аналогічні за статурою моделі з невеликими пенісами.

Підвівши підсумки, вчені виявили, що ідеальний розмір пеніса, з точки зору жінок, знаходиться в межах 12,8 до 14,2 см (в неерегованому стані). Натомість чоловіча гордість більших розмірів видається жінкам відштовхуючою.

Окрім того, при оцінюванні розмірів статевого органу чоловіків, жінки брали до уваги й інші гендерні показники, такі як загальна постава, ріст, зростання, співвідношення ширини плечей та стегон. При цьому розміри пеніса високих чоловіків більше впливали на його загальну привабливість в очах жінок, ніж у невисокого.

Джерело: http://www.newsru.co.il/

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.