Експерти назвали найпопулярніші бізнес-школи Європи Автор: lesya · Опубліковано: 10.04.2013 12:28 · Розділ: Освіта

Фото з ru.osvita.ua
Фото з ru.osvita.ua

Сьогодні як в цілому світі, так і в Україні дедалі більшої популярності набирають дипломи MBA. Це й не дивно, адже такий диплом є свідченням того, що людина компетентна у своїй справі, добре ознайомлена з особливостями керування та управління, в досконалості володіє іноземними мовами та багато-багато іншого. І якщо вітчизняні роботодавці ще не встигли повністю оцінити переваг цього диплому, то за кордоном спеціалісти з MBA мають набагато більше шансів отримати омріяну вакансію, ніж їхні конкуренти без диплому.

Фактично, диплом МВА є свідченням наявності у його власника кваліфікаційного ступеня в менеджменті. А це, у свою чергу, дозволить власнику диплома претендувати на заміщення керівних вакансій, працювати менеджером вищої чи середньої ланки, що припускає престижність, перспективи кар'єрного зростання і, зрозуміло, вельми непогану заробітну плату.

Однак далеко не всі бізнес-школи видають однаково престижні дипломи. За процес навчання в престижних бізнес-школах за кордоном доведеться чимало заплатити, при цьому альтернативні та значно дешевші вітчизняні варіанти не відкриють такого широкого спектру бізнес-зв’язків, як іноземні заклади, хоча й рівень навчання у них може бути відповідним.

Крім того, для отримання диплому МВА знадобиться дипломная работа МВА, вимоги до якої набагато вищі, ніж в інших учбових закладах, а саме від якості дипломної роботи залежатиме якість отриманого вами диплому.

У даному контексті спеціалісти міжнародної ділової газети Financial Times назвали найбільш популярні бізнес-школи Європи, в стінах яких варто поборотися за диплом МВА. Рейтинг було складено в грудні минулого року.

Лідерство в рейтингу європейських бізес-шкіл дісталося школі IE Business, розташованій у Мадриді. Їй навіть вдалося посунути паризьку школу міжнародного зразка, яка займала найвищу сходинку рейтингу сім років поспіль.

Всього до рейтингу потрапило 75 бізес-шкіл. Серед них 21 позиція дісталася британським закладам. При цьому Лондонська бізнес-школа дещо втратила популярність – цього року їй дісталося лише четверте місце.

У першому десятку школи розташувалися наступним чином: перше, п'яте та шосте місця дісталися іспанським школам, Франція розташувалася на другій, третій та десятій позиціях, четверте місце – у шкіл Великобританії. На сьомій сходинці опинилася швейцарська бізнес-школа, а дев’ятою стала Роттердамська школа менеджменту, що в Голландії.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.