Топ-5 найбільш високооплачуваних вакансій в Україні Автор: lesya · Опубліковано: 10.04.2013 11:22 · Розділ: Цікаві факти

Виявляється, для того, щоб почати достатньо заробляти, нема потреби їхати за кордон і шукати щастя в чужих землях – на Україні також можна нормально заробляти. І навіть більше ніж нормально – 68 000 гривень досить непогана зарплатня, погодьтеся. І таких вакансій, актуальних на даний час, є декілька.

Так, нещодавно експерти вирішили назвати п’ятірку найбільш високооплачуваних вакансій в нашій країні. Отож де українці можуть заробити?

Найбільш високооплачуваною виявилася вакансія, запропонована російськими роботодавцями. Вона передбачає переїзд на територію РФ. Той, хто здобуде перемогу в конкурсі на заміщення посади директора з будівництва автомобільних доріг, отримуватиме заробітну плату в розмірі 68 тисяч гривень. Йому в розпорядження нададуть корпоративне помешкання, мобільний зв'язок та навіть службове авто. Вимоги до кандидатів на посаду – вища освіта, пов’язана з будівництвом автомобільних доріг та аеродромів, а також досвід роботи на керівній посаді.

На другому місці цього рейтингу опинилася вакансія менеджера проектів в Криму. Той, кому пощастить влаштуватися на цю роботу, зможе заробляти до 50 000 гривень в місяць. Так, це вам не работа в Кировограде, де навряд чи вийде стільки заробити навіть на керівних посадах, як, зрештою, і в інших регіонах нашої держави. Претендент на посаду повинен гарантувати появу додаткових обсягів робіт, а діяльність компанії, що шукає співробітника, розповсюджується на інженерно-будівельну сферу – компанія спеціалізується на будівництві об'єктів високої технічної складності.

Третя сходинка дісталася таким затребуваним сьогодні програмістам. Цю вакансію, яка обіцяє 50 000 гривень щомісячної заробітної плати, пропонує американська компанія Software and Web Developer in. NET and Java. При цьому кандидату на посаду та членам його сім’ї оплатять переїзд у США. Компанія бере на себе допомогу в оформлені візи, обіцяючи забезпечити сім’ю програміста на перший час житлом.

Та, виявляється, заробітна плата 50 000 грн на Україні не така вже й рідкість. Стільки ж грошей можна заробити в Києві. На даний час відкрита вакансія фінансового директора. Роботу пропонують людям з вищою освітою, фінансовою чи економічною, та дипломом МВА. Однією з основних вимог є п’ятирічний досвід роботи на керівних посадах великих підприємств. Необхідно також досконало володіти МСФЗ, мати досвід побудови процесів управлінської звітності та бюджетування.

Останньою в рейтингу стала вакансія керівника мережі ломбардів, якому в місяць пропонують заробляти до 45 тисяч гривень. Майбутній керівник працюватиме над відкриттям нових ломбардів, а в його обов’язки входитиме здійснення управління мережею, надання нових видів послуг тощо.


Інші новини розділу