Індійські студенти створили білизну, покликану захистити жінок від зґвалтувань Автор: lesya · Опубліковано: 21.05.2013 23:48 · Розділ: Суспільство

Складне становище жінок в сучасному індійському суспільстві змушує практично всі верстви населення хоча б спробувати змінити ситуацію. Активізувалася діяльність різного роду громадських організацій, які намагаються привернути увагу не лише місцевої влади, але й світового суспільства до жорстоких зґвалтувань, жертвами яких стають як місцеві мешканки, так і іноземки.

А нещодавно у зв'язку з частими випадками нападів на молодих дівчат в Індії група студентів одного індійського університету розробила спеціальну нижню білизну для жінок, яка повинна захистити від зґвалтувань. Інформація про це міститься на сторінках німецького видання Focus.

Білизна, покликана захистити жінок від зґвалтування, отримала назву Social Harnessing Equipment. Один з авторів цього проекту, Маніше Моха пояснив, як працює їхній винахід. Виявляється, «антиґвалтівна» білизна оснащена електрошоком, здатним вдарити того, хто до нього доторкнеться, розрядом в 3800 кіловольт.

В той же час спеціально вбудовані модулі GPS та GSM одразу ж сповістять про спробу зґвалтування поліцію та родичів власниці захисного нижнього вбрання.

Розробники також розповіли, що випробовували розряд на собі, і він є досить сильним. Удар током обов’язково завдасть болю ґвалтівникові. Повідомляється також, що ресурсу батареї вбудованого в білизну пристрою вистачить більш як на вісімдесят застосувань.

До речі, сам девайс розміщуватиметься виключно в бюстгальтері. Для того, щоб зрозуміти, куди саме краще вмонтувати електрошок, винахідники провели спеціальне опитування, в якому взяли участь жінки та поліцейські. В ході опитування з’ясувалося, що в переважній більшості випадків сексуальних домагань ґвалтівники в першу чергу хапаються за груди. В той же час внутрішня сторона бюстгальтера виготовлена з матеріалу, нездатного проводити струм. При цьому, повідомляється у виданні, за бажанням електрошок можна вимкнути.

Створений індійськими студентами винахід в себе на батьківщині вже встиг отримати нагороду за інноваційність. Високий інтерес до білизни з електрошоком проявили і прості жінки та дівчата. За словами винахідників, на сьогоднішній день до них звернулося чимало представниць прекрасної статі, охочих придбати захисну спідню білизну. За даними німецької газети Focus, масове виробництво білизни розпочнеться одразу ж після завершення стадії практичних випробувань.

Источник: http://www.medbor.ru/

Джерело: http://inopressa.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.