Середня освіта в Росії стане платною? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 07.04.2013 09:30 · Розділ: Освіта

З 2013 року в Росії середня освіта буде платною. Державною Думою, завдяки одноголосному "за" партії "Єдина Росія", був ухвалений закон, який передбачає платну освіту, починаючи з вересня 2013 року. Ухвалений закон свідчить, що установи державної соціальної сфери, а саме школи, дитячі садочки і лікарні, частково будуть перекладені на самоокуповування. Мається на увазі, що, держава оплачуватиме їх діяльність частково за системою субсидування.

Що стосується шкіл, то безкоштовно дитина може отримати лише декілька основних предметів. До них відносяться дві години в тиждень російської і англійської мови, математики, фізичної культури і одну годину в тиждень історії. За усі інші предмети, що вивчаються, батькам треба буде платити.

Але, як виявилося, це чергова страшилка, що гуляє інтернетом. Насправді, прийняті чергові зміни законодавства країни лише дають державним установам, у тому числі і школам, деяку автономність. Тобто, вони отримують додаткову самостійність стосовно засобів, що виділяються їм державою. До того ж вони ще і можуть законно отримувати позабюджетний доход. А фінансування з держбюджету як було, так і залишається. Ніяких платних уроків не буде. Поки навчання в Росії залишається безкоштовним.

Bokov.net.ru Новая база курсовых и дипломных работ для студентов всех ВУЗов страны. На сайте можно найти работы за 2013 год по доступным ценам.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.