У Німеччині популярності набирає біофастфуд Автор: lesya · Опубліковано: 05.04.2013 23:58 · Розділ: Краса і здоров'я

Намагаючись боротися з популярністю фаст-фуду, надмірне вживання якого призводить не лише до ожиріння, але й до серйозних проблем зі здоров’ям, німецькі підприємці пропонують споживачеві альтернативні варіанти. Тепер у німецьких кафе та магазинах подають бургери та картоплю фрі, виготовлені з екологічно чистих продуктів без використання будь-яких консервантів.

Одним з найвідоміших закладів такого роду в Кельні є біоресторан Guten Abend, розташований у Кельні. Популярність при цьому завойовують і біозакусочні.

«Зрозуміло, що скласти конкуренцію McDonald's чи Burger King вони не зможуть, проте кількість відвідувачів цих закладів продовжує зростати», - говорить кельнський консультант з харчування Вальтрауд Берг.

Приміром, кельнське кафе швидкого харчування Pick-a-pea вже протягом чотирьох років годує своїх відвідувачів стравами з біопродуктів. Сюди заходять як постійні відвідувачі, так і бажаючі скуштувати біошніцель або біогамбургер.

Ефект фаст-фуду (фото з finance.bigmir.net )
Ефект фаст-фуду (фото з finance.bigmir.net )

«Зрозуміло, що назвати всі страви корисними, не можна, - говорить Катрін. - Ми ж пропонуємо фаст-фуд, а це, які відомо, і картопля фрі, і котлети, і ковбаски. Проте всі страви ми готуємо за домашніми рецептами, використовуючи продукти місцевих фермерів без антибіотиків та пестицидів».

Ціни на фаст-фуд в цьому біокафе дорожчі, ніж в McDonald's, однак вони доволі прийнятні. Та й відвідувачів тут досить багато.

У Кельні є ще одна закусочна, яка пропонує відвідувачам екологічно чистий фаст-фуд. Цей заклад під назвою Freddy Schilling частує клієнтів біогамбургерами. Кафе пропонує фаст-фуд, але не в традиційному розумінні цього слова, адже на гамбургери тут доводиться чекати не менше 15 хвилин. Однак м’ясо тут пропонують не заморожене, а свіже, і без будь-яких консервантів.

До речі, до відкриття свого кафе власник закладу хотів переїхати в Нову Зеландію – там люди набагато обережніше ставляться до природи та до продуктів, які споживають.

Кафе Freddy Schilling, розпочало роботу два роки тому. Тут готують бургери з незвичними смаками, і відвідувачі мають можливість стежити за процесом приготування.

Кафе розраховане на 24 особи, і справи у власників йдуть добре – вони мають намір вже в недалекому майбутньому відкрити ще одне кафе в центрі Кельну.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.