Іспанці створили ліжко, яке непотрібно застеляти Автор: lesya · Опубліковано: 05.04.2013 20:26 · Розділ: Нові технології

Напевне, кожному з нас знайома ситуація, коли зранку ми катастрофічно спізнюємося на роботу чи на важливу ділову зустріч, а в нас ще купа справ, які ми просто зобов’язані виконати. Дорогоцінні секунди розподіляються між прийняттям душу та іншими гігієнічними ранковими ритуалами, без яких просто неможливо вийти з дому. Трохи часу займає процес одягання. Поснідати ми, звісно, в таких випадках не встигаємо, а застелити ліжко - й поготів. Саме для таких випадків, а також для людей вельми ледачих, іспанська компанія OHEA створила особливе ліжко, яке дозволить уникнути проблеми з застелянням.

Розумне ліжко the Smart Bed позбавить свого володаря необхідності застеляти постіль. Погодьтеся, це заняття, особливо спросоння, не найприємніше. Ліжко застелятиметься самостійно.

Всі знають, що для того, щоб гарно застелити ліжко й надати йому належного вигляду, необхідно попередньо розгладити на ньому складки, що утворилися за ніч. Однак з ліжками від OHEA така необхідність зникає: ліжко здатне розгладжувати складки автоматично.

Ліжко застелятиметься самостійно
Ліжко застелятиметься самостійно

Подушки новинки іспанських розробників за допомогою спеціальних тросів з'єднані з механізмом, розташованим в узголів'ї ліжка. В той час простирадла утримуються на липучках, розташованих з іншого боку ліжку. По краях простирадла також пропущені троси. При цьому простирадло пошите таким чином, що в нього можна заправити теплу ковдру.

Зрозуміло, що ліжко вміє розрізняти, коли його власник прокинувся і встав – для цього розробники обладнали його спеціальним датчиком ваги, який досить чуттєво реагує на різке зниження тиску. Отож як тільки господар ліжка покидає його поверхню, в дію вступає електронна система. Після отримання відповідних сигналів, ліжко ще протягом кількох секунд зачекає – раптом господар вирішить прилягти знову, - а вже тоді візьметься за роботу.

Застелене ліжко
Застелене ліжко

Працює воно наступним чином: механізм, що знаходиться в узголів'ї новинки, розтягує та піднімає подушки, а зі спеціальних отворів, що відкриваються з боків ліжка, висуваються «кінцівки» робота. Вони чіпляють троси в простирадлі біля основи ліжка, починаючи рух в напрямку до узголів'я. В результаті простирадло розправляється і стає гладеньким. Весь цей процес займає всього 50 секунд.

Джерело: http://infuture.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.