4 найбільш "халявні" вакансії в світі Автор: lesya · Опубліковано: 05.04.2013 20:00 · Розділ: Цікаві факти

Напевне, кожній людині хоча б раз у житті хотілося знайти роботу, яка б і оплачувалася достойно, і робити б нічогісінько не доводилося. Однак найчастіше такого не буває: для того, щоб достатньо заробляти, необхідно докладати чималих зусиль. Проте «найчастіше» не означає «ніколи»: насправді на світі є вакансії, для яких якнайкраще підходить визначення «халявні».

1. Першу таку роботу запропонували в Австралії. Тоді було оголошено конкурс на вакансію доглядальника Гамільтона - одного з райських островів Великого Бар'єрного рифу. Перемогу здобув Бен Саутхолл, який підписав контракт з роботодавцем на півроку, отримавши зарплатню в розмірі 150 тисяч австралійських доларів. Все, що від нього вимагалося, - це мешкати на розкішній віллі з басейном, цілими днями відпочивати, засмагати на сонці, годувати черепах і риб, пірнати з аквалангом і виконувати безліч інших не менш приємних речей. Все це слід було знімати на камеру, а раз на тиждень свої враження про перебування на острові необхідно було викладати у блозі. Також Бену довелося відповідати на листи та приймати електронну пошту.

Яка ж користь компанії від такої акції? Заплатити 150 000 доларів за те, за що в інших ситуаціях люди готові платити самі? Насправді ж, все це – добре продуманий хід. За 56 днів, поки тривав конкурс, на сайт компанії зайшло 6849504 користувачів. Окрім того, акція стала чудовою та бездоганною рекламою островів Великого Бар'єрного рифу. Та що найважливіше: газети й телеканали з усього світу присвятили акції стільки місця та стільки ефірного часу, що за стандартними рекламними розцінками така кампанія коштувала б 100 мільйонів доларів. Тоді як всього на акцію витратили 1,5 мільйона доларів.

2. Ще одну вельми цікаву вакансію в 2010 році запропонувала англійська компанія, яка займалася виробництвом жуйок. Вони взяли на роботу тусовщицю. За 45 тисяч доларів, які в результаті заробила Кеті Парсонс, необхідно було об’їздити весь світ, відвідавши кілька десятків музичних фестивалів, поспілкувавшись з людьми та зафіксувавши все на фото та відео. Компанія вимагала ведення блогу та щоденника на своєму сайті та у Твіттері. Контракт тривав 30 тижнів.

3. Ще одна завидна робота дісталася дівчині на ім’я Флоренс. В 2009 році вона за один місяць заробила 5000 євро та цілу купу вбрання й всіляких аксесуарів на загальну суму 70000 євро. Все, що від Флоренс вимагалося, - це відвідати Мілан, Лондон, Берлін, Токіо, Париж та інші міста (перельоти та проживання в найкращих готелях оплачувала компанія), де необхідно було зайнятися… шаленим шопінгом, витративши за кілька днів не менше десяти тисяч євро. Флоренс це вдалося, а компанія-замовник послуги прославилася на увесь світ.

4. В 2011 році студентка Аса Дейюс стала фахівцем з пляжного відпочинку. Протягом двох тижнів дівчина побувала на пляжах Середземномор'я, Майамі, Сінгапуру та Ріо-де-Жанейро, заробивши 4000 євро. Свої враження від подорожей вона повинна була описати в блозі.

Джерело: http://www.kp.ru/

Інші новини розділу